Uysal; “7 Haziran’da mazbatayı almak bizlere nasip olacaktır.”

Ak Parti Karabük Milletvekili Aday Adayı Prof. Dr. Burhanettin Uysal, seçimler için oldukça iddialı konuştu.

Uysal; “7 Haziran’da mazbatayı almak bizlere nasip olacaktır.”
Yayınlama: 16.02.2015
Düzenleme: 15.06.2020
2
A+
A-

Karabük Üniversitesi Rektörlüğü görevini yürütmekte iken 7 Haziran tarihinde yapılacak olan milletvekilliği genel seçimleri için Ak Parti’den aday adayı olmak üzere görevinden istifa eden Prof. Dr. Burhanettin Uysal, aday adaylığı için resmi müracaatını yarın saat 14.00’da Ak Parti İl Başkanlığına yapacağını söyledi.

Milletvekilliği seçimleri öncesi kendisini oldukça iddialı gören Rektör Uysal “İnşaallah 7 Haziran tarihinde Karabük Halkının desteğiyle Milletvekilliği mazbatasını almak bizlere nasip olacaktır.” dedi.

Uysal adaylık süreci ile ilgili şu açıklamayı yaptı; “17 Şubat saat 14.00’da Ak Parti İl Binasında Karabük Milletvekilliği aday adaylığı için resmi başvurumu gerçekleştireceğim. Tüm değerli dostlarımı da bu müracaatta yanımda görmek istiyorum. Onların destekleri bizi çok onurlandıracaktır. Biz bu yola birlikte çıktık. Karabük’ün inşası için birlikte çok mücadeleler verdik. Bugünden sonra da birlikte bu çalışmalarımızı gerçekleştireceğiz.

Aday Adaylığı sürecimde çok olumlu destekler gördüm. Bugün bir sivil toplum örgütünü ziyaret etmiştim. İnanın yüzlerce kişi orada desteklerini belirttiler. İnşaallah 7 Haziran tarihinde Karabük Halkının desteğiyle Milletvekilliği mazbatasını almak bizlere nasip olacaktır.” 

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.