Sosyal Yaşam Merkezlerinde sertifika heyecanı!

Karabük Belediyesi ve Halk Eğitim Merkezi işbirliğiyle Kurtuluş Mahallesi Sosyal Yaşam Merkezinde kurslarını başarı ile bitiren kursiyerlere sertifikaları düzenlenen törenle verildi.

Sosyal Yaşam Merkezlerinde sertifika heyecanı!
Yayınlama: 27.05.2014
Düzenleme: 15.06.2020
0
A+
A-

Karabük Belediyesi ve Halk Eğitim Merkezi işbirliği ile 2013-2014 eğitim öğretim yılında Kurtuluş Mahallesi Sosyal Yaşam Merkezinde açılan kursları başarı ile bitiren kursiyerlere düzenlenen törenle sertifikaları verildi.

Törene Karabük Belediye Başkan Yardımcısı Fatma Danışman, Özel Kalem Müdürü İrfan Kartal, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Cahit Kesgin, Mahalle Muhtarı Murat Ermiş, Mahalle muhtarları ile kursiyerler ve çok sayıda mahalle sakini katıldı.

Sertifika töreni öncesi bir konuşma yapan Kurtuluş Mahallesi Muhtarı Murat Ermiş, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’ye yapmış olduğu hizmetlerinden dolayı teşekkür ederken, kurslarını başarı ile bitiren kursiyerleri de tebrik etti.

Başka bir programı olduğundan dolayı Kurtuluş Mahallesi Sosyal Yaşam Merkezinde düzenlenen sertifika törenine katılamayan Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’nin selamlarını ileterek konuşmasına başlayan Karabük Belediye Başkan Yardımcısı Fatma Danışman; “Kurtuluş Mahallesi Sosyal Yaşam Merkezinde 2. sertifika töreni düzenleyeceğiz. İsterdik ki sertifika törenini eğlenceli yapalım, bildiğiniz gibi Soma’da ki acımız çok taze olduğundan dolayı bu tür eğlence programlarını iptal ettik. Burada ki kursiyerlerimize katkıları nedeniyle Milli Eğitim Müdürlüğü’ne, Halk Eğitim Müdürlüğü’ne, hocalarımıza, Sosyal Yaşam Merkezin de görevli olan bütün arkadaşlarımıza ve mahallemizden kurslara katılan bütün bayanlara teşekkür ediyorum. Bütün bayan kursiyer arkadaşlarımızın başarılarının devamının etmesini diliyorum ve daha güzel ürünler bekliyorum” dedi.

Konuşmaların ardından Karabük Belediyesi ve Halk Eğitim Merkezi işbirliğinde Kurtuluş Mahallesi Sosyal Yaşam Merkezinde kurslarını başarı ile bitiren kursiyerlere sertifikaları düzenlenen törenle verildi.

Sertifika töreninin ardından Sosyal Yaşam Merkezi kursiyerlerin el emeği göz nuru ürünleri sergisi açılışı yapıldı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.