Servis Şoförü Yaşam Mücadelesini Kaybetti

Karabük’te 6 Ocak’ta tünel girişine çarparak devrilen öğrenci servisinin şoförü, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Kazada ölenlerin sayısı 3’e yükseldi.

Servis Şoförü Yaşam Mücadelesini Kaybetti
Yayınlama: 02.02.2015
Düzenleme: 15.06.2020
0
A+
A-

Yenice’den Karabük’e seyir halinde olan Mustafa Şafak Çaylı (52) idaresindeki 78 S 5001 plakalı öğrenci servisi, 6 Ocak 2015 günü Keltepe Tüneli girişinde yoğun kar yağışı ve yolun kaygan olması sebebiyle tünelin girişine çarparak devrilmişti.

Kazada yaralanan 19 öğrenci ve şoför, Karabük Eğitim Araştırma Hastanesi ile Özel MEDİKAR Hastanesi’ne kaldırılmıştı. Kazada kaldırıldığı hastanede hayatını kaybeden İlker Karakırık’ın (8) ardından 14 gün yaşam savaşı veren Furkan Elieyioğlu (10) da hayatını kaybetmişti. Karabük Üniversitesi Araştırma Hastanesi’nde tedavi gören servis şoförü Mustafa Şafak Çaylı da 26 gün süren yaşam savaşını kaybetti. Yoğun bakım servisinde tutulan Çaylı, dün kalbinin durması sonucu doktorların müdahalesi ile hayata döndürüldü ancak gece yarısı hayatını kaybetti. Böylece kazada ölenlerin sayısı 3’e yükseldi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.