En Fazla Operasyonun Son 6 Ayda Yapıldı

İl Emniyet Müdürü Dr. Serhat Tezsever, Karabük tarihin en fazla operasyonu 6 ayda yaptıklarını ve bunu yaparken de yüzü aşkın hedef belirlediklerini söyledi.

En Fazla Operasyonun Son 6 Ayda Yapıldı
Yayınlama: 03.09.2014
Düzenleme: 15.06.2020
0
A+
A-

Karabük’e 6 ay önce atanan Karabük İl Emniyet Müdürü Dr. Serhat Tezsever, teşkilat olarak geldikleri günden itibaren yüzü aşkın hedef belirlediklerini halkın huzuru bozan tüm unsurlara her gün aralıksız operasyon yaptıklarını kaydetti.

İşlerinin sokak polisliği olduğunun altını çizen tecrübeli Emniyet Müdürü Tezsever, “ Bizim hayatımız böyle geçiyor. Bu kente geldiğim andan itibaren bizi ne etkileyebilir diye birimlerimizle toplantılar yaparak hedefleri belirledik. Yüzü aşkın hedefleri kontrolümüze alarak, Kaçakçılık, İstihbarat, Terör ve Asayiş birimlerimizle takip ederek her gün bunlara operasyonlar yaptık. Bizler ileriyi görerek, Bonzai ve esrar yönünden rahatsız edici bir durumla karşılaşmadık. Yaptığımız operasyonlarla da bunu ispatladık. Kısmette oldu ve Karabük tarihinin en fazla operasyonu ve bir seferde tarihinin en fazla uyuşturucu maddesini de aldık. Dolayısıyla halkın huzuru ve güvenliği açısından iyi bir hizmet oldu. Gelecekte de, tedbirlerimiz arasında neler yaparız diye düşündük. Bunla ilgili özellikle uyuşturucu maddelere yönelik, tün il ve ilçelerde lise birinci sınıflara işin uzmanı olan ekipler tarafından uyuşturucunun zararları ve insana verdiği etkiler noktasında tüm yıl boyunca konferans vereceğiz. Bizim için Üniversitede önemli bir aktör. 40 binin üzerinde öğrenciye ulaşan Üniversitede terör ve öğrenciyi kışkırtıcı gruplara karşı olabilecek tedbirleri de aldık. Kayıt öncesi üniversite girişinde stant kurarak broşürler dağıtamaya başladık” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.