MHP İl Teşkilatından İftar Yemeği

MHP Karabük İl Başkanı Burhanettin Arslan “Ekmeleddin İhsanoğlu Cumhurbaşkanlığına seçilecek en doğru, en meşru, en doğal ve en büyük isimdir.” dedi.

MHP İl Teşkilatından İftar Yemeği
Yayınlama: 22.07.2014
Düzenleme: 15.06.2020
11
A+
A-

MHP Karabük İl Başkanlığı tarafından Polis evinde iftar programı düzenleyerek basınla bir araya geldi.

İftar programına Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Belediye Başkan Yardımcısı Fatma Danışman, Ovacık Belediye Başkanı Mustafa Dursun, MHP Karabük İl Başkanı Burhanettin Arslan ile teşkilatı üyeleri ile basın mensupları katıldı.

İftar yemeğinin ardından konuşan MHP Karabük İl Başkanı Burhanettin Arslan, Türkiye’nin uzun zamandan beri Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde kimin aday olacağı üzerinde çalışmalar yaptığını belirterek “Bu çalışmalar sonunda üç aday yüksek seçim kurulu tarafından onaylanarak adaylıkları ilan edilmiştir. Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli de çatı aday formülü ile bu çalışmalara bir fiil katılmıştır. Başta Cumhuriyet Halk Partisi olmak üzere diğer partilerinde fikirleri alınarak beş siyasi partinin tek aday üzerinde anlaşması sağlanmıştır. Partimiz adayı Sayın Prof. Dr. Ekmeleddin İhsanoğlu Türkiye’nin adayı, masumların nidası, mazlumların hamisi, sessiz milyonların tercümanı, Anadolu bozkırlarının çığlığı olarak adaylığı ilan edilmiştir. Sayın İhsanoğlu Milletin safında, Milletin yanında, Milletin hizmetinde bir değerdir. Kucaklaşmak, kutuplaşmayı bertaraf etmek için Sayın İhsanoğlu Cumhurbaşkanlığına seçilecek en doğru, en meşru, en doğal ve en büyük isimdir. Umut ve temenni ediyorum ki Türk Milleti 10 Ağustos’ta adaleti, hakkaniyeti ve beraberliği tercih edecektir. Aziz Milletimiz istikbalini oylayacak; cepheleşmeye, çözülmeye ve dağılmaya karşı muhabbeti, kardeşliği, esenliği, tecrübeyi, huzuru ve tavizsiz iradeyi seçecektir” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.