MARZINC Çalışanları için Kemik Erimesi Semineri Düzenlendi

Marzinc Marmara Geri Kazanım Sanayi, çalışanlarını kemik erimesi hastalığına karşı bilgilendirmek için Türkiye Osteoporoz Derneği ile işbirliği yaptı.

MARZINC Çalışanları için Kemik Erimesi Semineri Düzenlendi
Yayınlama: 28.11.2014
Düzenleme: 15.06.2020
0
A+
A-

Marzinc çalışanları, Türkiye Osteoporoz Derneği Başkanı Prof. Dr. Ülkü Akarırmak’ın da aralarında bulunduğu 4 uzman profesör tarafından düzenlenen seminerler ile kemik erimesi konusunda bilinçlendirildi.

Karabük’te faaliyet gösteren geri kazanım tesisi Marzinc, işçilerinin yaşam standartlarını yükseltmek için Türkiye Osteoporoz Derneği ile işbirliği yaparak 3 ayrı seminer düzenledi. Türkiye Osteoporoz Derneği Başkanı Prof. Dr. Ülkü Akarırmak, Prof. Dr. Nurten Eskiyurt, Prof. Dr. Merih Sarıdoğan, Prof. Dr. Şansın Tüzün tarafından verilen seminerlerde kemik erimesi hastalığının belirtilerinden etkilerine kadar tüm konular konuşuldu. Marzinc çalışanlarının büyük ilgi gösterdiği seminerler ile kemik erimesi hastalığına karşı bilinç oluşturuldu. Seminerde Türkiye Osteoporoz Derneği’nde görevli profesörler işçileri tek tek dinleyerek sorularını cevapladı.

İşçiler iki gün süren seminerlerden yaşam standartlarını yükseltecek önemli bilgilerle ayrıldılar.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.