MALKOÇ: “Gösterilen teveccühten mutluyuz”

Saadet Partisi Karabük Belediye Başkan Adayı Soner Malkoç, seçim dönemi ve öncesi yaptıkları çalışmalarda Milli Görüş’ün tek temsilcisi Saadet Partisi ve tüm parti temsilcilerine ve şahsına gösterilen teveccüh ve samimiyetten dolayı teşekkür etti.

MALKOÇ: “Gösterilen teveccühten mutluyuz”
Yayınlama: 07.02.2014
Düzenleme: 15.06.2020
0
A+
A-

Saadet Partisi (SP) Karabük Belediye Başkan Adayı Soner Malkoç, seçim dönemi ve öncesi yaptıkları çalışmalarda tüm parti temsilcilerine ve şahsına gösterilen teveccüh ve samimiyetten dolayı teşekkür etti.

Malkoç, Karabük iki kutuplu bir seçim atmosferinde milletin sesine kulak vermeden bir kamplaşma ve gruplaşma ortamına AK Parti ve Vergili tarafından çekilmek istendiğini belirterek, “Biz Saadet Partisi olarak düzenlenen bu kirli senaryoyu millet adına bozmayı, yine milletimizle birlikte başardık. Bakınız bu iki grupta Karabük’ün gerçek gündemlerini konuşmadan milletin başında bir diktatör edasıyla yaptıkları projelerle milletin gerçek sorunlarını değil de kendilerinin nefislerini tatmin edecek göz boyayacak isimlerine de çılgın projeler, mega projeler ya da ultra mega projeler dedikleri aslında kendilerinin bile inanmadıkları ya da halkın ne kadarlık kısmına hitap ettiklerini bilmedikleri projelerle alana çıkmışlardı. Bu süreç bizlerin alana çıkmasıyla artık farklı bir duruma geldi. Şimdi artık kentte bizimle gündeme gelen esas sorunlar olan belediyenin bütçesi ve borç durumu, kent meydanının yanlış yapılanması, trafik sorunu, park sorunu, istihdam sorunu vb. gibi alanda konuşulmaya başlanmıştır. Allah’ın izniyle bu aziz milletin öz evlatları olarak milletimizle birlikte artık gündemi ve Karabük’teki sorunları biz belirler ve çözümlerini de birlikte tespit eder duruma geldik. Bundan sonra Karabük’teki hiçbir siyasi temsilci, belediye başkan adayı bu asli sorunları çözmeden alanda siyaset yapamayacaktır” dedi.

Kentin oldu bittilere kurban edilmek istendiğini ve yapılan projelerle kentin önünün açılmasından öte adeta kentin önünün kapatıldığını da belirterek, “ İki zihniyette aynı çalışmakta. AK Parti kaynak israfından başka bir şey olmayan ve bu gün çürümeye terk edilmiş bir belediye binası yaptı ardından da ucube bir üst geçitle kentin kaynaklarını hoyratça kullandı. İlk seçimlerde de sözün sahibi olan milletimizden kırmızı kart görerek alan dışına itilmişti. Bu gün kanaatimizce kırmızı kartla alan dışına itilme sırası Vergili’ye gelmiştir. Aynı kaynak israfını Battı-Çıktı ve kent meydanı projelerinde Vergili döneminde de yaşamaktayız. Bu aziz Millet bu oyunlara seyirci kalmayacaktır. Bundan sonra artık milleti dinleyen, kenti yaşayan ve gerçekten bu kentin parçası olan, hizmeti önceleyen, dürüst insanlar bu aziz millete hizmet edeceklerdir. Bu mana da inanıyoruz ve görüyoruz ki sıra artık Milli Görüşte ve Saadet Partisindedir” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.