Kardemir Anadolu İmam Hatip Lisesi Kampüsü Yapım Protokolü İmzalandı

Yenişehir bölgesine KARDEMİR A.Ş. tarafından 32 derslikli, 200 öğrenci yurt kapasiteli Kardemir Anadolu İmam Hatip Lisesi Kampüsü yapım protokolü imzalandı.

Kardemir Anadolu İmam Hatip Lisesi Kampüsü Yapım Protokolü İmzalandı
Yayınlama: 08.06.2014
Düzenleme: 15.06.2020
0
A+
A-

Kardemir Anadolu İmam Hatip Lisesi Kampüsü yapım protokolü Karabük Valiliği, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve KARDEMİR A.Ş tarafından düzenlenen törenle imzalandı.

İmza törenine Vali Orhan Alimoğlu başta olmak üzere, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, AK Parti Karabük Milletvekili Osman Kahveci, KARDEMİR Yönetim Kurulu Başkanı Mutullah Yolbulan, Başkan Vekili Kamil Güleç, Genel Müdür Fadıl Demirel, KARDEMİR Yönetim Kurulu üyeleri Mustafa Yolbulan ve Çağrı Güleç ile İl Milli Eğitim Müdürü İsmail Gürpınar katıldı.

İmza töreni öncesinde kısa bir konuşma yapan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, 11 dönüm arazi üzerine yapılacak olan Anadolu İmam Hatip Lisesinin 32 derslikli, 200 öğrenci kapasiteli yurt binası ve Mescit olacağını söyledi.

KARDEMİR’in şimdiye kadar Karabük’te büyük hizmetlere imza attığını belirten Mehmet Ali Şahin, “KARDEMİR şimdiye kadar her türlü hizmetin yanında yer aldı. Karabük Üniversitesinin bu hale gelmesinde lokomotif görev üstlendi. Karabük Anadolu İmam Hatip Lisesi önümüzdeki ders yılına inşallah yetişecek” dedi.

Şahin’in konuşmasının ardından hazırlanan protokol metni taraflar tarafından imzalandı.

İmza sonrası kısa bir açıklama yapan Vali Orhan Alimoğlu da okulun Karabüklülere hayırlı olması temennisinde bulunarak emeği ve katkısı geçenlere teşekkür etti.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.