Karabük Başbakan’a Hazırlanıyor!

AK Parti Karabük Milletvekili Osman Kahveci, 26 Mart Çarşamba günü düzenlenecek ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın katılacağı mitinge hazırlandıklarını söyleyerek, “7 belediyenin 7’sini almak için iddialı ve hummalı bir çalışmamız var” dedi.

Karabük Başbakan’a Hazırlanıyor!
Yayınlama: 24.03.2014
Düzenleme: 15.06.2020
0
A+
A-

Milletvekili Kahveci, partisinin İl Başkanlığı binasında gazetecilerle bir araya gelerek, Çarşamba günü Başbakan Erdoğan’ın yapacağı seçim mitingine tüm halkı davet etti.

Seçimlere birkaç gün kaldığını ve Karabük’te seviyeli ve sorunsuz devam eden seçim süreci için tüm siyasi partilere ve adaylara teşekkür eden Kahveci, “Seviyeli ve huzur içerisinde bir seçim süreci yaşanıyor. Bu sürecin böyle sonuçlanacağına inanıyorum. Bu konuda bütün adaylara teşekkür ediyorum. AK Parti olarak 7 belediyenin, 7’sini almak için iddialı ve hummalı bir çalışmamız var. İnşallah 30 Mart’ta Karabük’te hemşerilerimizin taktir ettiği sonucu hep birlikte göreceğiz. Karabük’e bir ilki daha yaşatacağız. 26 Mart Çarşamba günü seçim mitingi için Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan Karabük’e gelecek. Karabük’e buraya yakışır büyük bir miting hazırlığındayız. Albay Karaoğlan Caddesinde saat14:00’te yapacağımız mitinge tüm halkımızı davet ediyoruz” dedi.

AK Parti Karabük’te belediyeyi kazanamadığı süreçte bunun muhasebesini nasıl yapacakları yönünde bir soruya ise Kahveci, “ Sonuçta bu milletin iradesi. Millet kimi takdir eder o karara başımız kıldan ince. Her siyasi parti, kazansa da kaybetse de kendisini sorgulayacaktır. Biz her şartta kendimizi sorgularız. Karabük’te AK Parti’nin birinci parti olacağına dair hiç bir endişemiz yok. Karabük her zaman AK Parti’nin kalesi oldu ve bu seçimlerde de bu olacak. Bizim bu konuda bir korkumuz da endişemiz de yok. Biz başarımızı da sorgularız. Bizim hedefimiz, kendi rekorlarımızı kırmak. Kendi barışımızın üzerine daha büyük başarılar katmak. Her siyasi parti gibi başarılarımızı da başarısızlığımızı da kendi içimizde sorgulayacağız” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.