İbrahim Şahin’in Sağlık Durumu İyiye Gidiyor

Sabah saatlerinde kalp krizi geçiren İl Kültür ve Turizm Müdürü İbrahim Şahin’in, geçirdiği ameliyat sonrası sağlık durumunun iyiye gittiği öğrenildi.

İbrahim Şahin’in Sağlık Durumu İyiye Gidiyor
Yayınlama: 22.04.2014
Düzenleme: 15.06.2020
34
A+
A-

Karabük İl Kültür ve Turizm Müdürü olan kardeşi İbrahim Şahin’in kalp krizi geçirerek Özel MEDİKAR Hastanesinde ameliyata alınmasının üzerine Karabük’e gelen Mehmet Ali Şahin, anne ve babası ile birlikte hastane başhekiminden bilgiler aldı.

Sabah saatlerinden aniden rahatsızlanması sonucu kaldırıldığı Karabük Özel MEDİKAR Hastanesinde başvuran kardeşi İbrahim Şahin’in kalp damarlarının tıkandığı söyleyen Mehmet Ali Şahin, “Kimse durumundan sağlığından emin olmamalı. Kardeşim benden oldukça küçük. Hala sigara içemeye devam eden vatandaşlarımız varsa derhal bırakın diyorum. Kardeşim başarılı bir ameliyat geçirdi ve sağlık durumu iyiye gidiyor” dedi.

Haberin duyulmasının ardından hastaneye gelen Vali Orhan Alimoğlu başta olmak üzere Garnizon Komutanı J. Kıd. Albay Samit Tokmak, Belediye Başkanı Rafet Vergili, İl Emniyet Müdürü Serhat Tezsever, Ak Parti İl Başkanı Ömer Ayar, Kardemir A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Vekili Kamil Güleç ve bir çok protokol üyesi de Şahin’in sağlık durumu ile ilgili doktorlardan bilgi aldıktan sonra ailesine geçmiş olsun dileklerini ilettiler.

Ziyaret sonrası kısa bir açıklama yapan Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili “Bugün son derece ciddi bir kalp krizi geçiren ve ameliyata alınan İl Kültür ve Turizm Müdürü İbrahim Şahin kardeşime acil şifalar diliyorum. Başta Abdullah Şahin amcamız ve Mehmet Ali Şahin ağabeyimiz olmak üzere tüm ailesine geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.