İbrahim Şahin Sağlığına Kavuştu!

Geçirdiği rahatsızlık sonucu Karabük Özel Medikar Hastanesi’nde ameliyat olan İl Kültür ve Turizm Müdürü İbrahim Şahin sağlığına kavuştu.

İbrahim Şahin Sağlığına Kavuştu!
Yayınlama: 03.06.2014
Düzenleme: 15.06.2020
2
A+
A-

Nisan ayında geçirdiği rahatsızlık sonucu kaldırıldığı Özel Medikar Hastanesi’nde ameliyata alınarak tedavisi süren İl Kültür ve Turizm Müdürü İbrahim Şahin sağlığına kavuştu.

Önemli bir ameliyat geçirdiğini ve bundan dolayı bir süre dinleneceğini ifade eden Şahin, tedavisi süresince kendisini yalnız bırakmayan herkese teşekkür etti. Şahin ; “22.04.2014 günü geçirdiğim ani bir rahatsızlık neticesinde Medikar Hastanesinde ilk müdahaleyi yaparak, ivedilikle ameliyata alınıp tedavimin başlamasını sağlayan doktorlarım Uzm. Dr. Murat Erden, Op. Dr. Erdem Çetin ve Doç. Dr. Erman Pektok’a; servise yatırıldığım andan itibaren güler yüzleri ile tedavime yardım eden Medikar Hastanesi doktor, hemşire ve çalışanlarına, Medikar Hastanesinin daha da ileri seviyelerde hizmet vermesi için yoğun çaba sarf eden Başhekim Doç. Dr. İsmet Baran’a ve tüm Medikar Hastanesi çalışanlarına teşekkür ediyorum.

Ayrıca bu süre zarfında bizzat ziyaretime gelen başta Sayın Valimiz Orhan Alimoğlu’na, ilimizin değerli yöneticileri arkadaşlarıma ve çalışma arkadaşlarıma, telefonla arayan arkadaş, dostlarıma, akraba ve tanıdıklarıma, benimle ilgilenmekten her şart altında hiç ödün vermeyen ailemin mensuplarına ve başımdan bir an olsun ayrılmayan sevgili eşime sonsuz sevgi ve şükranlarımı sunuyorum.” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.