Emniyet Müdürü Tezsever’den KBÜ’ye Ziyaret

Karabük yeni atanan İl Emniyet Müdürü Serhat Tezsever, KBÜ Rektörü Prof. Dr. Burhanettin Uysal’a nezaket ziyaretinde bulundu.

Emniyet Müdürü Tezsever’den KBÜ’ye Ziyaret
Yayınlama: 09.03.2014
Düzenleme: 15.06.2020
0
A+
A-

İl Emniyet Müdürü Serhat Tezsever’in ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Rektör Prof. Dr. Burhanettin Uysal, “ Huzur ve Üniversite şehri Karabük’e hoş geldiniz. Karabük şehri belki de asayiş yönünden en sakin, huzurun ve kardeşliğin, dostluğun yaşandığı bir şehir. Öğrencilerimizin hepsi Karabük şehrinin sakinleri ve Karabük halkının evlatlarıdır. Karabük halkı bir anne, bir baba şefkatiyle evlatlarına sahip çıktılar. Ben öncelikle değerli hemşerilerime bu duyarlılıklarından dolayı saygılarımı arz ediyorum. Bizim güvenliğimizin sağlanmasında Emniyet Teşkilatımız büyük özveri ve titizlikle çalışıyorlar. Bundan sonraki günlerde de değerli Emniyet Müdürümüz katkılarını Üniversitemizden esirgemeyeceklerdir. Birlikte Karabük şehrinin ve Üniversitemizin daha da huzurlu olması için kendileriyle el birliği ile çalışacağız” dedi.

Emniyet Müdürü Serhat Tezsever ise, “Üniversitemizde huzur ve güvenliğin sen iyi şekilde sırt sırta ve birlikte iyi ilişkiler içerisinde hareket ederek, istişarede bulunarak en üst seviyede güvenliğimizi ve huzurumuzu sağlamak için her türlü çalışmayı bizlerde gece gündüz yapacağız. Öğrencilerimizin huzurunu ve mutluğunu sağlamak için tüm ekibimle birlikte her zaman yanlarında olacağız” dedi.

Tezsever, ziyaretinde kendi adına hazırlanan ağacını dikerek, ilk defa tapulu bir ağaca sahip olduğunu söyledi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.