Safranbolu’ya Yeni Midibüsler Alınacak

Safranbolu Minibüsçüler Kooperatifi Olağan Mali Genel Kurulunu yaptı. Safranbolu TSO toplantı salonunda yapılan kongreye, 100 üyenin büyük çoğunluğu katıldı.

Safranbolu’ya Yeni Midibüsler Alınacak
Yayınlama: 17.03.2015
Düzenleme: 15.06.2020
0
A+
A-

Safranbolu Minibüsçüler Kooperatifi Olağan Mali Genel Kurulu yapıldı. Hafta sonu gerçekleştirilen kongrede önemli bir karar alındı. Tarihi ve turistik bir kent olan Safranbolu’ya 4 adet midibüs alınması kararı oy birliği ile kabul edildi.

Mevcut midibüslerin artık ihtiyaca cevap vermediği, sürekli arızalanarak kooperatife yük getirdiği, ayrıca çok yıprandıkları için Safranbolu’ya yakışmayan görünümleri olması kararın alınmasında etkili oldu.

Safranbolu halkına yakışır, daha iyi ve kaliteli hizmet sunabilmek için kongrenin gündemine getirdiklerini belirten, Başkan Birol Sarıvaz; “Genellikle Safranbolu şehir içerisinde, yolcu kapasitesinin az olduğu saatlerde de Karabük’e sefer yapan midibüslerimiz artık tarihi ve turistik kentimiz Safranbolu’ya ve yaşayanlarımıza yakışmayacak bir hal aldı. Midibüslerin alımı için üyelerimizden yetkimizi aldık. 100 üyemizin kişi başı 3 bin lira katkılarını istedik. Toplayacağımız 300 bin lira ile 4 adet midibüs alınması kararını çıkarttık. En kısa zamanda esnafımızın katkılarını toplayıp midibüslerimizi Safranbolu halkının hizmetine sunacağız. Şimdiden hayırlı uğurlu olsun” dedi.           

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.