Ceylan ”30 Mart’ta emanetimizi geri alacağız”

AK Parti Karabük Belediye Başkan Adayı Mehmet Ceylan İl ve Merkez İlçe Teşkilatı ile birlikte esnaf ziyaretlerine devam ediyor.

Ceylan ”30 Mart’ta emanetimizi geri alacağız”
Yayınlama: 12.02.2014
Düzenleme: 15.06.2020
0
A+
A-

AK Parti Karabük Belediye Başkan Adayı Mehmet Ceylan, İl Başkanı Ömer Ayar, Kadın Kolları Başkanı Ayfer Şahin ve çok sayıda partili ile birlikte Tüccarlar İş Merkezi’nde esnaf ziyaretlerinde bulundular.

30 Mart yerel seçim çalışmaları kapsamında esnaf ziyaretlerini sürdüren AK Parti Karabük Belediye Başkan Adayı Mehmet Ceylan; Karabük’ün, Belediyecilik anlamında gerektiği hizmet ve yatırımları alabilmesi için ellerinden gelen tüm gayreti göstereceklerini kaydetti.

Ceylan; “30Mart yerel seçimlerine kısa bir süre kaldığını ifade ederek şöyle konuştu: “Bizler Hükümetimiz kanalıyla Karabük’ün neye ihtiyacı varsa yaptık ve yapmaya da devam ediyoruz. 11 yıllık iktidarımız döneminde şehrimiz hiçbir yatırımdan geri kalmadı, bizlerde bu yatırımların Karabük’e kazandırılması için çok çaba sarf ettik. Sıra belediyecilik anlamında Karabük’ümüze yatırımların yapılmasına geldi. Hükümet ve Belediye el ele vererek çok güzel işler başaracağız. Başarmak zorundayız, bu seçimi kazanarak şehrimizi kalkındırmalıyız. 21. yüzyıl Türkiye’sinde Karabük’te bu nimetlerden faydalanmalı ve bizde bu nimetlerden faydalanması için çalışıyoruz. KARDEMİR’i, Üniversitesi, Araştırma Hastanesi, Yüzme Havuzu, Stadı ve bunlar gibi birçok yatırımlar Hükümetimiz tarafından şehrimize kazandırıldı. İnşallah 30 Mart’ta da Belediyecilik anlamında emanetimizi geri aldığımızda her şey Karabük’ümüz için, vatandaşlarımız için çok güzel olacak.

Tüccarlar İş Merkezi’nde yapılan esnaf ziyaretinde, vatandaşlarda AK Parti Karabük Belediye Başkan Adayı Mehmet Ceylan’ın yanında olduklarını ve desteklerini vereceklerini belirttiler.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.