Belediye Başkanı Rafet Vergili, 19 Eylül Gaziler Günü’nü Kutladı

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili Gaziler Günü dolayısıyla yayınladığı mesajda “Şehitlerimize ve Gazilerimize sahip çıkmak ne kadar görevimizse, onların ailelerine sahip çıkmakta o kadar görevimiz olmalıdır.” dedi.

Belediye Başkanı Rafet Vergili, 19 Eylül Gaziler Günü’nü Kutladı
Yayınlama: 19.09.2014
Düzenleme: 15.06.2020
0
A+
A-

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, 19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı.

Başkan Vergili mesajında şu görüşlere yer verdi; “Bizler, aziz şehitlerimiz ve gazilerimiz sayesinde tarih sahnesinde millet olarak varlığımızı sürdürüyor ve bu vatan toprakları üzerinde onlardan aldığımız güç ve ilhamla, birlik ve bütünlük içinde hayatlarımızı devam ettiriyoruz. Bu bakımdan, şehit ve gazilerimize ne kadar dua etsek, ne kadar minnet ve şükran duysak azdır.

Bugün, üzerinde özgürce yaşadığımız bu kutsal topraklar, maddi bedeller ödenerek değil, şehitlerimizin ve gazilerimizin kahramanca mücadeleleri sayesinde vatanlaşmıştır. Yurt sevgisiyle, kahramanlığın ve fedakârlığın sembolleri olan, kendileriyle gurur ve onur duyduğumuz şehitlerimizle gazilerimize sahip çıkmak ne kadar görevimizse, onların ailelerine sahip çıkmakta o kadar görevimiz olmalıdır. Bu duygu ve düşüncelerle Gaziler Günü’nü tebrik ediyor, yüce rabbimizden şehitlerimize rahmet gazilerimize ise hayırlı, uzun ve sağlıklı bir ömür vermesini niyaz ediyorum” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.