Başkan Aksoy, Seçim Çalışmalarına Başladı

Safranbolu Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Dr. Necdet Aksoy, seçimleri çalışmalarına başladı. Aksoy, Sanayi ve Cumhuriyet Caddesi esnaflarını ziyaret etti.

Başkan Aksoy, Seçim Çalışmalarına Başladı
Yayınlama: 07.02.2014
Düzenleme: 15.06.2020
0
A+
A-

Sanayi ve Cumhuriyet caddesi esnafını ziyaret eden Aksoy, hem vatandaşlarla hem de esnafla sohbet edip taleplerini dinledi. Ziyaret ettiği her yerde genç, yaşlı herkesin ilgisi ile karşılaşan Aksoy, “Bitirmiş olduğumuz ve yenileri ile de Safranbolu’muzun geleceğini planlayacağımız dev projeler ile halkımız yarınlara daha da umut ve güvenle bakacak” dedi.

Safranbolu’da son 5 yıldaki değişimin, gelişmenin, herkes tarafından görüldüğünü ve vatandaşlar tarafından takdirle karşılandığını dile getiren Dr. Necdet Aksoy, Safranbolu’nun altyapısının tamamlandığını, yollarının yüzde 95’inin asfaltlandığını, kaldırımları, korumacılığı, her gün genişleyen ve büyüyen turizmi, özverili ve uzman personeli ile vatandaş odaklı çalışan, düzgün ve ahlaklı çalışma sistemi ile tamamen Safranbolu’nun geleceğini düşünen bir belediyecilik anlayışını Safranbolu’ya kazandırmanın, halkın da buna gösterdiği destek ve anlayıştan dolayı büyük mutluluk duyduğunu söyledi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.