Başbakan Erdoğan’dan Karabük’e Selam!

AK Parti Karabük İl Başkanı Timurçin Saylar ve teşkilat yöneticileri Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın son grup toplantısına katıldı.

Başbakan Erdoğan’dan Karabük’e Selam!
Yayınlama: 24.07.2014
Düzenleme: 15.06.2020
0
A+
A-

AK Parti İl teşkilatı gurup toplantısında Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın konuşmasını dinledikten sonra, kısa da olsa bir görüşme imkanı buldu. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, Milletvekili Osman Kahveci ve Kalkınma Bakan Yardımcısı Mehmet Ceylan’ın da hazır bulunduğu kısa görüşmeden Başbakan Erdoğan, en yüksek oyu Karabük’ten beklediğini ifade etti.

Yapılan ziyaretle ve görüşme ile ilgili açıklama yapan İl Başkanı Timurçin Saylar, “Teşkilatımızı yeni kurduk. Son grup toplantısı tarihi bir toplantı olduğu için İl Başkanlığı heyeti ile ilçe başkanları ve Kadın kollarımızı grup toplantısına getirdik. Seçim zamanı yeni şevk ve çalışma azmi gerekiyor. Bu ziyarette bu açıdan çok verimli oldu. Başbakanımızda Karabük ile ilgili düşüncelerini ve buraya verdiği ehemmiyeti bizlere gösterdi. Zaten bu kente 12 yıldır yapılan hizmetlerle Karabük’ü ne kadar sevdiği de ortada. Kısada olsa grup toplantısı çıkışında sayın Başbakanımızla görüşme imkanımız oldu. Karabük’e selamlarını iletti ve 10 Ağustos Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde yurt sathında en fazla oyu Karabük’ten beklediğini belirtti. Bizler de Karabük’ün menfaatlerini göz önünde bulundurarak bu sözü kendisine verdik. Biliyor ve inanıyoruz ki hemşerilerimiz de bizi destekleyeceklerdir. Karabük’ün gelişmesi ve daha fazla yatırımların gelmesi için vatandaşlarımız 10 Ağustos seçimlerinde oyunu Recep Tayyip Erdoğan’a vererek bizim elimizi güçlendireceklerdir” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.