AKP İl Yönetimi Cumhurbaşkanlığı seçim çalışmalarına başladı

Cumhurbaşkanlığı seçim çalışmaları doğrultusunda çalışmalarına başlayan AK Parti Karabük İl Başkanı Timurçin Saylar; “İstikrar sürsün Türkiye büyüsün” dedi.

AKP İl Yönetimi Cumhurbaşkanlığı seçim çalışmalarına başladı
Yayınlama: 17.07.2014
Düzenleme: 15.06.2020
2
A+
A-

Seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerine devam eden İl Başkanı Saylar, teravih namazının ardından Esentepe Taşkent Caddesi’nde esnaf ziyaretlerinde bulundu. Vatandaşlardan Cumhurbaşkanlığı seçimi için destek beklediklerini ifade ederek “İstikrar sürsün Türkiye büyüsün” dedi.

Yeni yönetimi oluşturduktan sonra Cumhurbaşkanlığı seçim çalışmalarına başlayan Saylar; “AK Parti hükümeti 12 yıldır, Türkiye için, ülkesi için ne yapması gerekiyorsa yapmıştır ve yapmaya da devam etmektedir. Genel başkanımız, Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde partimiz, sevenlerinin sayesinde bu zamanlara kadar geldi. Her geçen gün oy oranını arttırarak çalışmalarına devam eden her girdiği seçimde rekor kırarcasına sonuçlar elde eden bir parti konumuna geldik. Şimdi sıra Cumhurbaşkanlığı seçimine geldi. Evet, zamanında muhtar bile olamaz dedikleri genel başkanımız şimdi cumhurbaşkanı adayımız ve de inşallah çıkmış olduğu bu yolda da muvaffak olacak. Bizlerde bu doğrultuda seçim çalışmalarımıza start verdik. Bu doğrultuda da çalışmalarımız son güne kadar devam edecek” diye konuştu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.