Ak Parti’de Kuruluş Yıl Dönümü Coşkusu!

AK Parti İl Başkanı Timurçin Saylar, partisinin kuruluşunun 13.yıl dönümü nedeniyle kutlama mesajı yayınladı.

Ak Parti’de Kuruluş Yıl Dönümü Coşkusu!
Yayınlama: 14.08.2014
Düzenleme: 15.06.2020
1
A+
A-

Saylar mesajında, AK Parti’nin 14 Ağustos 2001 tarihinde Genel Başkan Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde kurulduğunu ve 13. yılını tamamladığını belirterek, ileri demokrasi, büyük ekonomi, güçlü toplum ve lider ülke olma adına samimi niyetle yola çıktıklarını ifade etti.

Bu süreçte ülke için kalıcı çözümler üretmek, medeniyet yarışında Türkiye’yi öne çıkarmak için her türlü çabayı gösterdiklerini anlatan Saylar, şöyle devam etti: “Bir ‘reformlar ülkesi’ haline geldik. Birlik ve beraberliğimizi bozmadan, bütünlüğümüzü, ideallerimizi, hedeflerimizi, en önemlisi de inancımızı koruyarak sağlam ve güvenli adımlar atmaya gayret ettik. Ekonomiden sağlığa, eğitim ve kültürden alt yapımıza yaptığımız yatırımlara kadar birçok alanda bu hedeflerimize ulaştık ve daha ileri götürebilecek duruma geldik. Bunları yaparken tek başımıza değildik. Halkımızın bize olan güveni ve inancı da bizimle birlikteydi. Birlikte başardık. Birlikte inşa ettik. Demokrasilerde az rastlanır bir başarı ile güçlü bir halk desteği ve iradesi ile altı seçimde birinci parti olma başarısını elde ederek başımız dik, alnımız ak, sadece hizmet odaklı olmanın bilincinde bugüne kadar geldik

Saylar, 10 Ağustos Pazar günü yapılan seçimde AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Erdoğan’ın milletimizin oyları ile 12. cumhurbaşkanı seçilerek AK Parti olarak bir başarıya daha imza attıklarını vurgulayarak, “Partimizin kurulduğu günden bu yana destekleriyle, sevgileriyle bugünlere ulaşmamıza vesile olan halkımıza, emeği geçen teşkilat mensuplarımıza şükranlarımı iletiyor, tüm Karabüklü hemşerilerime selam ve saygılarımı sunuyorum” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.