Ak Parti Kapullu’yu Coşturdu!

AK Parti Karabük Belediye Başkan adayı Mehmet Ceylan, seçim gezileri kapsamında Kapullu mahallesinde vatandaşlarla buluştu.

Ak Parti Kapullu’yu Coşturdu!
Yayınlama: 21.03.2014
Düzenleme: 15.06.2020
0
A+
A-

30 Mart yerel seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerini sürdüren AK Parti Karabük Belediye Başkan adayı Mehmet Ceylan, İl Başkanı Ömer Ayar, parti teşkilatı ve çok sayıda vatandaş ile birlikte Kapullu Mahallesi’nde miting düzenledi.

Kapullu Mahallesi’nin 6 yıl önce mahalle olduğunu ama bir türlü bu süreçte sorunlarının çözülmediğini ifade eden Ceylan, “Kapullu Mahallemiz 6 yıl önce belediyeye geçti. Şimdi bakıyorum, vatandaşlarımız çok dertli. Haklılar, Karabük’e doğalgazı AK Parti getirdi; ama Kapullu’ya doğal gaz getirilmemiş. Yolları sıkıntılı, dolmuş sorunu yaşanıyor, imar sıkıntısı var, bunun gibi birçok sorundan bahsediyorlar. Hani hiçbir sorun kalmamıştı Karabük’te, işte böyle söz ile olmuyor. Belediye çalışıyordu hani nerde çalışıyor. 5 yıldır neredeydiniz. İcraat lazım, icraatı da biz yapacağız. Kapullu’muza AK Parti sahip çıkacak. Afet evlerinin olduğu kısımdan MEDİKAR hastanesine olan kısımdan yolu açacağız, daha sonra doğalgazı buraya getireceğiz. Yollarını yapacağız. Gölet çalışması halen devam etmekte. Kısa süre içinde orası da faaliyete geçecek. Kapullu’yu kalkındıracağız. Karabük’ümüzü kalkındıracağız. Her şey Karabük’ümüz için, Allah’ın izniyle de 9 dün sonra da emanetimizi geri alacağız” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.