MHP Karabük İl ve Merkez İlçe Görev Bölümü Yaptı

Milliyetçi Hareket Partisi Karabük İl Başkanı Burhanettin Arslan il ve merkez ilçe yönetim kurulunun bir araya gelerek görev bölümünü yaptıklarını söyledi.

MHP Karabük İl ve Merkez İlçe Görev Bölümü Yaptı
Yayınlama: 05.03.2014
Düzenleme: 15.06.2020
2
A+
A-

Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Karabük İl Başkanı Burhanettin Arslan parti olarak seçim çalışmalarına kaldıkları yerden devam ettiklerini söyledi.

            Milliyetçi Hareket Partisi İl ve Merkez İlçe yönetimi ilk toplantısını yaparak görev bölümünü gerçekleştirdi. MHP İl Başkanı Burhanettin Arslan “Ben ve yönetim kurulu arkadaşlarımız çalışmalarımıza hiç ara vermeden kaldığımız yerden devam ediyoruz. Yerel seçimlere bir aydan az bir süre kaldı partimize Belediye Başkan adayımıza çok büyük destek verildiğini gözlemiyoruz. Partimizde yapılan bir nöbet değişimini bazı kesimler değişik şeklide yorumlamaya başlamışlardı. Fakat o kesimlerin düşünceleri suya düştü. Allah nasip ederse 30 Mart tarihinde Karabük merkez olmak üzere ilçelerimizde de en fazla oyu alarak halkımıza hizmet etmeyi hedefliyoruz. Göreve geldiğimiz ilk günkü basın toplantısında belirtmiştim. Bir kez daha şunu belirtmek istiyorum. Eski yönetim yeni yönetim diye asla bir düşüncemiz yok. Çünkü bizden önceki arkadaşlarımızın tecrübelerinden faydalanmaya devam edeceğim. Çünkü onlar siyasetin duayenleridir. Nerede bir sıkıntımız olursa olsun nerede ihtiyacımız olursa olsun mutlaka onlarla da görüş alış verişinde olacağız. Ben ve yönetim kurulu arkadaşlarım gece gündüz demeden çalışmalarımızı devam ettirip Karabük’te çok yüksek bir oy ile belediye başkanlığını alacağız” dedi

İl ve Merkez İlçe Yönetimi Görev Bölümü Yaptı

            MHP İl ve Merkez İlçe yönetimi ilk toplantısını yaparak görev bölümünü yaptılar. Milliyetçi Hareket Partisi İl yönetimi şu isimlerden oluştu; Başkan Burhanettin Arslan, Başkan Yardımcıları Hasan Kutucu, Fatih Çapraz, İl Sekreteri Sadık Bozyurt, İl Muhasibi Ümit Hakan Yılmaz, Hukuk İşleri Komisyon Başkanı Tuba Başsarıoğlu, Eğitim İşleri Komisyon Başkanı İsmail Köse oldu.

            MHP Merkez İlçe Yönetimi ise; Merkez İlçe Başkanı Yalçın Samet Sarıtaş, Başkan Yardımcısı Namık Kemal Ünal, Merkez İlçe Sekreteri Necati Müsellim, Teşkilat Sekreteri Özcan Kavilci isimlerinden oluştu

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.