Ak Parti 5. Olağan İl Kongresi Bugün Gerçekleştiriliyor

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu ile Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin’in de katıldığı kongreye katılım yoğundu.

Ak Parti 5. Olağan İl Kongresi Bugün Gerçekleştiriliyor
Yayınlama: 09.01.2015
Düzenleme: 15.06.2020
0
A+
A-

Ak Parti Karabük 5. Olağan İl Kongresi, Karabük Kapalı Spor Salonunda geniş bir katılımla gerçekleştiriliyor. Mevcut İl Başkanı Timurçin Saylar’ın tek aday olarak girdiği seçimde, eski yönetimden bazı isimler liste dışı kalırken bir çok yeni isim yönetimde yer aldı.

Başbakan Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’nun son anda programının değişmesiyle katılamadığı Ak Parti Karabük 5. Olağan İl Kongresine Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan ile Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık başta olmak üzere Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, Karabük Milletvekili Osman Kahveci, bölge milletvekilleri, belediye başkanları ile çok sayıda partili katıldı.

Divan Teşkilinin oluşturulmasının ardından kongrede açılış konuşmaları gerçekleştirildi.

Tek liste ile gidilen Ak Parti Karabük İl Kongresinde Timurçin Saylar Başkanlığında oluşan yeni yönetim şu şekilde;

Adnan Çebi, Ali Erorhan, Ali Ertan, Aycan Telli, Ayçin Koç, Aysun Akçaalan, Ayşe Çavuşlar, Begüm Cefakar, Birol Sarıvaz, Buket Özkan, Celal Yılmaz, Cengiz Ünal, Esra Avcı, Faruk Kartal, Fatma Yıldız, Ferhat Salt, Gürkan Gürcan, Hakan Şentürk, Hüseyin Erik, İbrahim Akdaş, İhsan Mutlu, İsa Göktaş, İsmail Altınöz, İsmail Hayri Boyacı, Kübra Ekmekci, Mehmet Kul, Mehmet Mescier, Murat Çetinkaya, Nihal Güney, Nurettin Emlik, Okan Arslan, Osman Köşker, Özmen Özdemir, Sedef Durmuş, Serdar Dereli, Sinan Korkmaz, Tevfik Ayvalık, Vedat Namal ve Yıldıray Yıldırım.

Büyük Kongre Delegeleri: Timurçin Saylar, Hasan Yıldırım, Hakan Eren, Hülya Uğur Kocakavak.

İl Disiplin Kurulu Üyeleri: Ömer Sürmen, Ali Demir, Mustafa Çelenli, Fatih Sivri, Mehmet Çakır.

İl Parti İçi Demokrasi Hakem Kurulu Üyeleri: Ergin Yeşildağ, Sezgin Urfa, Burhan Gümüş.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.