Yeni Belediye Binası ve İş Merkezi İnşaatı Hızla Yükseliyor

Mülkiyeti Karabük Belediyesine ait olan yaklaşık 4 bin metre kare alan üzerine inşa edilen Belediye İş Merkezi A ve B Bloklarında hafriyat ve fore kazık çakma çalışmaları tamamlanarak inşaatların temelleri atıldı.

Yeni Belediye Binası ve İş Merkezi İnşaatı Hızla Yükseliyor
Yayınlama: 27.08.2014
Düzenleme: 15.06.2020
0
A+
A-

4 bin metre kare alan üzerine inşa edilen Belediye İş Merkezi A ve B Bloklarında hafriyat ve fore kazık çakma çalışmaları tamamlanarak inşaatların temelleri atıldı.

İki ayrı blok olarak inşaatı devam eden alanda A blok kısmı Belediye binası olacak ve 7 katlı olacak. İş merkezi olarak yapılacak bina ise 9 katlı olacak. Otopark kısmında her bir kat 120 araçlık olacak olup binaların ön cephesinde 15 dükkan ve iş merkezinde ise 77 büro yer alacak. Tamamen cam giydirmeli ve modern bir şekilde olacak olan Belediye İş Merkezi inşaatı Karabük’e yakışır, modern bir belediye binası olarak yapımı devam ediyor.

“TAM GAZ HALİNDE AYDA 2 KAT ÇIKACAĞIZ”

Yüklenici firma yetkilisi Çebioğlu Grup Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Çebi, inşaat çalışmalarına tam gaz devam ettiklerini ve ayda iki kat çıkmayı hedeflediklerini söyledi.

Beleidye İş Merkezinde iki binanın temelini attıklarını katları çıkmaya başladıklarını belirten işadamı Çebi, “Hedefimiz binaları 12 ay içinde teslim etmeyi hedefliyoruz. Tam gaz gidip ayda iki kat çıkmayı planlıyoruz. Hom ofis ihtiyacı çok olduğundan iş merkezine ilgide çok. Bu proje bittiğinde kentin çehresini değiştirecek. Karabük’ün girişindeki binalar çok eski. Bizlerde bu noktada kendimize ait binamızı yıkarak modern ve yeni bir bina yaparak yeni bir çehre kazandırma hedefiyiz” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.