Yaşam Evi Yapımını İşadamı Adnan Çebi Üstlendi

Yazıköy’de iki adet büyük yaşam evi yapımı noktasında Çebioğlu Grup sahibi Adnan Çebi, Vali İzzettin Küçük ile protokol imzaladı.

Yaşam Evi Yapımını İşadamı Adnan Çebi Üstlendi
Yayınlama: 26.02.2014
Düzenleme: 15.06.2020
0
A+
A-

Safranbolu ilçesine bağlı Yazıköy’de yapımı devam eden Engelsiz Yaşam Merkezinde, hayırsever işadamı Adnan Çebi tarafından yapımı üstlenilen iki adet büyük yaşam evi yapımına ilişkin protokol, Vali İzzettin Küçük ve işadamı Adnan Çebi tarafından imzalandı.

Valilik makamında gerçekleşen imza töreninde kısa bir açıklama yapan Vali Küçük “Engelsiz Yaşam Merkezimizde iki adet büyük yaşam evi, ilimizin güzide iş adamı Adnan Çebi tarafından yapılacak. Kendisine bugüne kadar yapmış olduğu ve bundan sonra yapacağı yardımlar için tüm Karabük halkı adına çok teşekkür ediyorum” dedi.

İşadamı Adnan Çebi ise, Şanlıurfa Valiliğine atanan Küçük’e yeni görev yerinde başarılar dileyerek, “Karabük’e hizmet noktasında büyük emeğiniz var. Bizlerde işadamları olarak bu noktada elimizden geldiği ölçüde katkı vermeye gayret ettik. Yapımını üstlendiğimiz iki adet büyük yaşam merkezimizin en kısa sürede çalışmalarına başlayarak tamamlamayı hedefliyoruz” dedi.

Daha sonra hazırlanan protokol, Vali izzettin Küçük ve Hayırsever işadamı Adnan Çebi tarafından imzalandı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.