Vergili “Hizmet bizim asli görevimizdir”

Karabük Belediyesi tarafından Halim Deresi üzerinde sürdürülen kanalizasyon çalışmalarında son aşamaya gelindi.

Vergili “Hizmet bizim asli görevimizdir”
Yayınlama: 06.03.2015
Düzenleme: 15.06.2020
1
A+
A-

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Halim Deresi’nde yapılan kanalizasyon çalışmalarının Mart ayında biteceğini söyledi. Vergili “Buradaki çalışmaların sona ermesi ile birlikte buranın 50 yıllık sorunu çözülecek” dedi.

Karabük Belediyesi tarafından Halim Deresi’nde başlatılan alt yapı çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Mart ayı sonunda bitmesi beklenen çalışmalar sonucunda, 50 yıllık sorununun giderilmesi hedefleniyor.

Çalışmalar hakkında bilgi veren Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili; “Seçildiğimiz günden bu yana Karabük’ün sorunları hakkında yol haritası çıkardık. Halim deresinde yapımı devam eden kanalizasyon hattının çalışmasını Mart ayı sonunda bitirmeyi hedefliyoruz. Havaların ısınmasıyla birlikte asfalt çalışması başlayacak. Belediye olarak Karabük’ün tüm alt yapı ve üst yapı çalışmalarını tekrar gözden geçirerek, eksiklikleri imkânlar ölçüsünde en kısa zamanda tamamlamaya çalışıyoruz. Her sene sil baştan yapılan yollar yerine kalıcı sağlam temellerle atılmış, Karabük’e yakışır işler yapmaya devam edeceğiz. Halkımız için yapılan hizmet bizim asli görevimizdir” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.