Vali Orhan Alimoğlu Ovacık ve Eskipazar İlçelerini Ziyaret Etti

Karabük Valisi Orhan Alimoğlu, Ovacık ve Eskipazar ilçelerini ziyaret etti.

Vali Orhan Alimoğlu Ovacık ve Eskipazar İlçelerini Ziyaret Etti
Yayınlama: 26.03.2014
Düzenleme: 15.06.2020
0
A+
A-

Karabük Valisi Orhan Alimoğlu, beraberinde Garnizon Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Samit Tokmak, İl Emniyet Müdürü Serhat Tezsever, İl Milli Eğitim Müdürü İsmail Gürpınar, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Uzun, İl Müftüsü Halil Bektaş, Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Cemalettin Çataklı, Orman İşletme Müdürü Mehmet Emin Uzunsoy ile birlikte Ovacık ve Eskipazar ilçelerini ziyaret etti.

Ovacık ziyaretinde Vali Alimoğlu’nu Kaymakamlık önünde Ovacık Kaymakamı Bahattin Çelik, İl Genel Meclis Üyeleri ve daire müdürleri karşıladı. Karşılama sonrası Kaymakamlık Makamına geçen Vali Alimoğlu burada Kaymakam Bahattin Çelik’ten ilçenin tarihi ve coğrafi yapısı, nüfus, idari, sosyal, eğitim ve kültür, ekonomi ve ulaştırma durumu ile mahalli idareler ve asayiş durumu hakkında bilgilendirme aldı.

Ovacık ziyaretinin ardından Eskipazar’a geçen Vali Alimoğlu’nu Kaymakamlık önünde Eskipazar Kaymakamı Abdullah Kadıoğlu ve daire müdürleri karşıladı. Daha sonra Kaymakam Abdullah Kadıoğlu’ndan ilçe hakkında bilgilendirme alan Vali Alimoğlu ziyaretlerini tamamladı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.