Vali Alimoğlu’na Ziyaretler Devam ediyor

Vali Orhan Alimoğlu’na nezaket ziyaretleri devam ediyor. İlk olarak Karabük Bartınlılar Derneği (KarBartınDer) Başkanı İsmail Hakkı Demir ve yönetim kurulu üyeleri kabul eden Vali Alimoğlu’nun daha sonraki ziyaretçileri ise Safranbolu Kent Konseyi Yönetimi oldu.

Vali Alimoğlu’na Ziyaretler Devam ediyor
Yayınlama: 29.04.2014
Düzenleme: 15.06.2020
1
A+
A-

Karabük Valiliği görevine atanması dolayısıyla Vali Orhan Alimoğlu’na nezaket ziyaretleri devam ediyor.

Ziyaretler kapsamında Karabük Bartınlılar Derneği Yönetim Kurulunu kabul eden Vali Alimoğlu, derneğin çalışmaları hakkında Başkan İsmail Hakkı Demir’den bilgiler aldı.

Ziyarette bir açıklama yapan KarBartınDer Başkanı İsmail Hakkı Demir, Karabük’te yaşayan Bartınlıları temsilen kurulmuş bir dernek olduklarını ifade ederek “KarBartınDer olarak Karabük’ü elimizden geldiğince tanıtmaya gayret ettik. Kurulduğumuz günden bugüne kadar yönetim kurulundaki arkadaşlarımla beraber aktif bir çalışma içindeyiz, bizleri kabul ettiğiniz için teşekkür ederiz” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek sözlerine başlayan Vali Orhan Alimoğlu ise “Karabük anlayabildiğim kadarıyla Bartın, Kastamonu, Çankırı, Bolu ve hatta Erzurumluların da yaşadığı iyi bir Türkiye özeti. Bu iyi bir kaynaşma, iyi bir kompozisyon olmuş. Güzel işlerde yarışırsak ahengimiz artar, zaten bu güzel ahenk Karabük’te mevcut. Daha da artarak iyilik yarışmasına devam edeceğimize inanıyorum. Ziyaretiniz için tekrar teşekkür ediyorum” dedi.

Vali Orhan Alimoğlu’nu daha sonra Safranbolu Kent Konseyi Başkanı Feride Demiralp ve Yönetim Kurulu Üyeleri ziyaret etti.

Kent Konseyi Başkanı Feride Demiralp çalışmalarına Çocuk Meclisi, Gençlik Meclisi, Kadın Meclisi ve Engelli Meclisi ile devam ettiklerini, Kültürel Miras ve Turizm Faaliyetlerini İzleme, Sağlık ve Çevre, Dezavantajlı Gruplar Çalışma, Trafik İzleme gibi komisyonlarla çalışmalara devam ettiklerini ifade etti.

Vali Orhan Alimoğlu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Kent Konseyi Başkanı Feride Demiralp ve Yönetim Kuruluna teşekkür etti.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.