Tokatlı Kanyonunun Doğa Turizmi Projesi Tamamlandı

Karabük İl Özel İdare Genel Sekreteri Mehmet Uzun, İl Özel İdaresince hazırlanan ‘Tokatlı Kanyonunun Doğa Turizmi Altyapısını Güçlendirme Projesi’nin tamamladığını söyledi.

Tokatlı Kanyonunun Doğa Turizmi Projesi Tamamlandı
Yayınlama: 28.05.2014
Düzenleme: 15.06.2020
1
A+
A-

Karabük İl Özel İdare Genel Sekreteri Mehmet Uzun, Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı İzleme Komisyonu Üyeleri, Yatırım ve İnşaat Müdürü Ramazan Aydın, kontrol mühendisleri ve Müteahhit firma yetkilisi ile birlikte Tokatlı Kanyonuna giderek incelemelerde bulundular.

Genel Sekreter Mehmet Uzun yapılan inceleme ile ilgili olarak herkese teşekkür ederek, “Tokatlı Kanyonunun Doğa Turizmi Altyapısının Güçlendirme Projesi İl Özel İdaremizce 2013 yılında Batı Karadeniz Kalkınma Ajansına teklif edilmiş ve Ajans tarafından kabul edilmiştir. Bu tür projelerin zamanında ve teklif edilen projeye uygun bir şekilde yapılması gerekmektedir. Çalışmalarımızı süresi içinde tamamladık ve Komisyon üyeleri de yapılan işin uygunluğunu denetlemek üzere buraya geldi. Yapılan inceleme sonunda komisyon projenin uygun olarak tamamlanmış olduğunu belirterek emeği geçenlere teşekkür etti. Yapılan bu çalışmalar neticesinde Karabük İlimize turizm alanında hizmet etmek üzere yeni bir alan daha kazandırmış olduk” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.