Stadyum 3 Yıllığına Karabükspor’a Verildi

Karabük Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Abdülkadir Çetin, Dr. Necmettin Şeyhoğlu Stadyumu’nun üç yıllığına Kardemir Karabükspor’a verildiğini söyledi.

Stadyum 3 Yıllığına Karabükspor’a Verildi
Yayınlama: 15.10.2014
Düzenleme: 15.06.2020
0
A+
A-

Karabük Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Abdülkadir Çetin, müdürlüğün çalışmaları hakkında açıklamalarda bulundu.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle değişik branşlarda turnuvaların yapılacağını söyleyen İl Müdürü Çetin, Dr. Necmettin Şeyhoğlu Stadyumu’nun da üç yıllığına Kardemir Karabükspor’a verildiğini söyledi.

Karabük Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Abdülkadir Çetin müdürlük olarak yaptıkları çalışmalar hakkında şunları söyledi “Karabük’te spor için gençlik için elimizden gelen her türlü gayreti sarf etmeye çalışıyoruz. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeni ile ilgili Gençlik Spor İl Hizmetleri Müdürlüğü olarak her türlü spor yapacağız. Cumhuriyet Bayramı nedeniyle Cumhuriyet koşusu, masa tenisi turnuvası, voleybol ve satranç turnuvalarımız olacak. Ayrıca Tokatlı Kanyonu’nda da doğa yürüyüşü gerçekleştireceğiz. Diğer dallarda da hafta boyunca spor etkinliklerimiz devam ediyor. Amatör spor haftası başladı amatör spor haftamızı voleybol turnuvası ile birlikte başlattık. Bu hafta içerisinde basketbol, hentbol etkinliklerimiz var. 17 Ekim Cuma günü merkez spor salonunda hafta ile ilgili amatör spor kulüplerimize, okullarımıza spor malzemeleri dağıtacağız.  Bunu düzenleyeceğimiz bir törenle gerçekleştireceğiz. Amacımız Karabük’te spor potansiyelini artırmak il ve ilçelerimizde daha fazla gencin spor yapmasını sağlamaktır. Bu potansiyelimizi artırmak için sporcu soyunma odalarını, sahalarımızın aydınlatmaları ve eksiklikler konusunda çalışmalara devam ediyoruz.  2 bin 500 kişilik merkez spor salonumuzun inşaatı hızlı bir şekilde devam ediyor. Gençlik Merkezimizin inşaatı yine aynı hızla devam ediyor. Stadyumumuzu hizmete açmıştık, Karabükspor stadın kullanılması ve tahsisi konusunda bir teklifte bulundu genel müdürlüğümüzde bu teklifi kabul etti 3 yıllığına Karabüksporumuza stadyumumuzu tahsis edeceğiz. Birlikte hareket edip birlikte çalışmalarımızı yürüteceğiz. Tahsisi yaptığımızda tabi ki Karabükspor yönetecek. Bizde elimizden geldiği kadar destek vereceğiz.  Yüzme havuzumda inşaatımız devam ediyor milletvekilimiz huzme havuzu ile ilgili bizlere gereğini söyledi 29 Ekim tarihinden sonra yüzme havuzunu hazır görmek istiyorum dedi. Bizim amacımız bu tesisi Karabük halkına sağlam bir şekilde kazandırmak istiyoruz. Tesisler Daire Başkanı Karabük ’e geldi yapılan işleri bizzat kendisi denetliyor. Bu hafta yine gelecek, ondan sonra tekrar gelecek, 29 Ekim tarihine kadar hemen hemen çoğu işi bitirmiş olacağız. Çevre düzenlenmesine başladık. Bizim amacımız 29 Ekim tarihine kadar burayı bitirmek” dedi

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.