Soğuksuspor Yönetimi Vali Alimoğlu’nu Ziyaret Etti

Soğuksuspor Kulübü Başkanı Nihat Ekmekçi, ikinci başkan Murat Orhan ve yönetim kurulu üyeleri, Vali Orhan Alimoğlu’nu ziyaret etti.

Soğuksuspor Yönetimi Vali Alimoğlu’nu Ziyaret Etti
Yayınlama: 10.05.2014
Düzenleme: 15.06.2020
3
A+
A-

Valilik makamında gerçekleşen ziyarete Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulkadir Çetin ve ASKF Başkanı Ali Kemal Ergüven’de eşlik etti.

Soğuksuspor ikinci başkanı Murat Orhan, son zamanlarda Karabük’te amatör kulüplerin daha ileri gitmesi için çaba sarf ettiklerini söyledi. Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi’nin katkıları ile Soğukspor’a daha doğrusu amatör sporlara destek verdiklerini ifade eden Orhan, “Amatör Kümede play–off’lara kaldık ama yarı finalde elendik. Amacımız, takımı bir yerlere taşımanın yanında, gençlere spor yaptırmak. 14 yaş grubu takımımız Türkiye Şampiyonası için Zonguldak’ta ele maçlarına katılacak. İnşallah orada başarılı olurlar. Daha önce sahamızda sorun vardı, ama şimdi çalışmalar başladı. Bu noktada katkılarından dolayı sizlere ve emeği geçenlere teşekkür ediyorum” dedi.

Karabük Vali Orhan Alimoğlu ise, “Karabük, Karabüksporun canlılığı ile dikkat çeken bir il. Devlet, Gençlik ve Spor Bakanlığı üzerinden spor dallarına büyük önem veriliyor. Genel bütçe ve özel idare bütçesinden imkanımız ölçüsünde katkı vermeye gayret ediyoruz. Devletin imkanı, milletin imkanı demektir.” dedi.

Sohbet şeklinde geçen ziyarette Soğuksuspor Kulübü Başkanı Nihat Ekmekçi ve ikinci başkan Murat Orhan tarafından Vali Alimoğlu’na çiçek ve Soğuksuspor forması hediye edildi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.