ŞEHİDİMİZ DEFNEDİLDİ

Adana’da motosikletli iki terörist tarafından düzenlenen silahlı saldırı sonucu şehit olan Safranbolu nüfusuna kayıtlı polis memurumuz Süleyman Çakır’ın cenazesi bugün Ceyhan Asri Mezarlığındaki şehitliğe defnedildi.

ŞEHİDİMİZ DEFNEDİLDİ
Yayınlama: 29.09.2015
Düzenleme: 15.06.2020
0
A+
A-

Adana’da motosikletli iki terörist tarafından düzenlenen silahlı saldırı sonucu şehit olan Safranbolu nüfusuna kayıtlı polis memurumuz Süleyman Çakır’ın cenazesi bugün Ceyhan Asri Mezarlığındaki şehitliğe defnedildi.

Safranbolu Ovacuma Gökpınarlı kütüğüne kayıtlı Süleyman Çakır  30 Haziran 1976 doğumluydu.Cumhuriyet Mahallesi’ndeki evine getirilen şehit Süleyman Çakır’ın cenazesi burada okunan Kur’an-ı Kerim ve duaların ardından Ceyhan Abdulkadir Ağa Cami’ne götürüldü. Burada kılınan cenaze namazının ardından Kelime-i Şehadet getirildi ve şehit için helallik istendi. Şehidin annesi Meryem Çakır, baba Ali Çakır ve eşi Nazlı Çakır sinir krizi geçirdi.

Şehidin cenazesi Abdulkadir Ağa Cami’nde kılınan namazın ardından Ceyhan Asri Mezarlığında bulunan şehitliğe götürüldü. Burada çevik kuvvet ekipleri saygı atışı yaptıktan sonra şehit polisimizin cenazesi defnedildi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.