Şahin’den Kaset Açıklaması!

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin “Uydurma, montaj ve dublaj kasetlerle Başbakanın önünü keseceklerini sanıyorlar. AK Parti’yi ve Tayyip Erdoğan’ı daha da güçlendirdiklerinin farkında değiller” dedi.

Şahin’den Kaset Açıklaması!
Yayınlama: 09.03.2014
Düzenleme: 15.06.2020
0
A+
A-

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, “Uydurma, montaj ve dublaj kasetlerle Tayyip Erdoğan’ın, AK Parti’nin önünü keseceklerini sanıyorlar. Böyle yaparak AK Parti’yi ve Tayyip Erdoğan’ı daha da güçlendirdiklerinin farkında değiller” dedi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, partisinin Safranbolu seçim bürosunun açılışını yaptı.

Şahin, yaklaşan seçimlerin normalde yerel bir seçim olduğunu söyleyerek şöyle konuştu: “30 Mart’ta sandık başına giderek belediye başkanlarını, meclis üyelerini ve muhtarlarımızı seçeceğiz. Ama bazı siyasi partiler özellikle ana muhalefet partisi ve bir takım medya partisi bu seçimi Tayyip Erdoğan’dan kurtulma AK Parti’den kurtulma seçimi gibi görmeye başladı. Faullü, belden aşağı vuran bir seçim propagandası almış başını gidiyor. Proje yarışı şeklinde geçmesi lazım bu seçimin. Bir hizmet yarışı yok projeler yarışı yok kasetler yarışı var. Uydurma, montaj ve dublaj kasetlerle Tayyip Erdoğan’ın, AK Parti’nin önünü keseceklerini sanıyorlar. Böyle yaparak AK Partiyi ve Tayyip Erdoğan’ı daha da güçlendirdiklerinin farkında değiller. Tayyip Erdoğan ve AK Parti demek hizmet demektir. Önünü kesip ne yaparsınız. Siz gelip daha iyilerini mi yapacaksınız. Böyle bir gücünüz ve imkanınız mı var. Bu seçim sadece belediye seçimi olmaktan çıkarıldı. Adeta bir genel milletvekili seçimi havasına sokulmaya çalışıldı. 30 Mart’ta iktidar değişmiyor. AK Parti yine millete hizmete devam edecek.

Vatandaşın bu hizmetleri gördüğü için her girdiği seçimde AK Parti’ye destek vererek oyunu artırdığını da anlatan Şahin, şunları söyledi: “Bu millet yani siz, icraatlarını beğenmediğiniz partiye oy vermezsiniz. 2002’de yüzde 34’le getirdiniz. Baktınız iyi işler yapıyor ikinci seçimde yüzde 47’ye çıkardınız, baktınız yine iyi işler yapıyor üçüncüsünde yüzde 49 yüzde 50’lere çıkardınız. Şimdi önümüze çıkarılmaya çalışılan bu engellere güzel cevabı da vereceksiniz. Belediye seçimi olmaktan çıktı bu seçim. Tayyip Erdoğan’a, partinize ve iktidarınıza sahip çıkma zamanıdır aynı zamanda.”

Şahin, daha sonra beraberinde Milletvekili Osman Kahveci ve Belediye Başkanı Necdet Aksoy ile birlikte seçim bürosunun açılışını yaparak, esnaf gezilerinde bulundu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.