Safranbolu Belediyesi Son Meclis Toplantısını Yaptı

Safranbolu Belediyle Başkanı Dr. Necdet Aksoy “Belediye Meclisi, Safranbolulunun hayrına gördüğü işleri tamamladı” dedi.

Safranbolu Belediyesi Son Meclis Toplantısını Yaptı
Yayınlama: 04.03.2014
Düzenleme: 15.06.2020
0
A+
A-

Safranbolu Belediye Meclisi 2009-2014 döneminin son meclis toplantısını yaptı.

Toplantı öncesi bir konuşma yapan Safranbolu Belediye Başkanı Dr. Necdet Aksoy, “5 sene boyunca meclis üyelerimizle çok farklı bir tempoda çalışmalarımız oldu. Bu çalışmalarımızın pek çoğunluğu oy birliği ile kabul gördü. Meclisimizin ana temasına ana hedefine Safranbolu’yu koyduk. Söz konusu Safranbolu olunca siyasi tartışmalarımız farklı düşüncelerimiz hepsi izole oldu. Safranbolu üzerinde birleşmelerimiz oldu. Ben Meclisimizde görev yapan bütün meclis üyelerimize çok çok teşekkür ediyorum. yine meclisimizin çalışmasına bürokraside destek sağlayan başta yazı işleri Müdürümüz, teknik personeli ve tüm komisyonlarına destek sağlayan birim müdürlerimize, personellerine çok çok teşekkür ediyorum. Tabi en yoğun çalışan İmar Komisyonu. İmar komisyonu Başkan, Üye ve Teknik Personellerine çok çok teşekkür ediyorum. Plan Bütçe komisyonu döneminde plan yapma döneminde bütçe yapma döneminde çok yoğun çalıştılar onlara teşekkür ediyorum.

Safranbolu’nun bu dönemde bir logoya kavuşması başta olmak üzere sokakların isimlerin verilmesinde pek çok sosyal faaliyetimizde de sosyal ve kültürel faaliyetleri komisyonu çalışmaları yaptı onlara ve kültür müdürlüğündeki arkadaşlarıma  teşekkür ediyorum.

Velhasıl 5 yıllık dönem içerisinde belediye meclisi Safranbolulunun hayrına gördüğü işleri tamamladı şehrin bütün imar planlarını yeniden yaptı koruma amaçlı imar planını yeniledi bütün bu çalışmaları buradaki meclis üyelerimiz hep Safranbolu temelinde yapmaya gayret eti bütün arkadaşlarıma sonsuz teşekkür ediyorum. Bundan sonraki yaşamlarında tüm arkadaşlarıma Cenabı Haktan başarı, sağlık ve mutluluk diliyorum.” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.