Safranbolu Belediye Başkanı Necdet Aksoy Projelerini Anlattı

Safranbolu Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Dr. Necdet Aksoy, tarihi çarşı bölgesinde vatandaşlara yeni projelerini anlattı.

Safranbolu Belediye Başkanı Necdet Aksoy Projelerini Anlattı
Yayınlama: 17.03.2014
Düzenleme: 15.06.2020
0
A+
A-

Cinci Han’da düzenlenen ve yoğun bir kalabalık ve tezahüratlarla salona gelen Aksoy, 5 yılda yapılan projeleri, hizmetleri ve Safranbolu’nun geldiği noktayı vatandaşlarla paylaştı.

5 yılda verdiğimiz her sözü yerine getirdik diyen Başkan Aksoy, “Safranbolu’muzda ne yapmamız gerekiyorsa onu yaptık. Halkımızı hiçbir çalışmamızda mağdur etmedik. Gerek fen işleri ekiplerimiz ile, gerek imar müdürlüğümüz gerek turizm ve korumacılık, gerekse alt yapı çalışmalarımızda hayatın normal seyretmesi ve daha yaşanılır bir Safranbolu için çalıştık. Bunu başarmanın mutluluğunu ve onurunu sizlerle paylaşıyorum” dedi.

Emekli Evleri, Gençlik Merkezleri, Perşembe Pazarı Kompleksi gibi pek çok projesini detayları ile anlatan Belediye Başkanı Necdet Aksoy, konuşmasını şöyle sürdürdü: “Bazı siyasilerin projeler hakkında halkımıza yanlış bilgiler verdiğini üzülerek öğreniyorum. İşte projelerimiz, nereyi yıkıyormuşuz ya da nereye bir AVM yapıyormuşuz. Yok böyle bir şey. Biz sadece ve sadece Safranbolu’ya hizmet ediyor, Safranbolu’nun geleceğini, yarınımız olan çocuklarımıza daha yaşanılır bir şehir bırakmayı vaat ediyoruz. Her zaman söylediğimiz gibi Safranbolu’yu ve Safranbolu’ya hizmeti seviyoruz. Bu çalışmalarımızı da sizlerden aldığımız güç ile gerçekleştiriyoruz. İnşallah bir beş yıl daha bu güzel şehrimizi birlikte daha da ileriler taşıyacağız. Çünkü biz, birlikte Safranbolu’yuz

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.