Rektör Uysal “Gelen öğrencilerimiz bizim misafirlerimizdir.”

Karabük Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Burhanettin Uysal öğrencilerin kayıtları öncesi tüm gerekli planlamaları yaptıklarını söyledi.

Rektör Uysal “Gelen öğrencilerimiz bizim misafirlerimizdir.”
Yayınlama: 19.08.2014
Düzenleme: 15.06.2020
0
A+
A-

Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Burhanettin Uysal öğrencilerin barınma sıkıntısı yaşayabileceklerini fakat Karabük halkının geçmiş dönemlerde olduğu gibi bu dönemde de öğrencilere gerekli duyarlılığı göstereceklerine inandığını belirtti.

Yeni eğitim-öğretim yılı olan 2014-2015 döneminde 12 bin yeni öğrencinin Karabük’e geleceğini ifade eden Rektör Uysal “Biz bu anlamda planlamalarımızı yaptık. Karabük Üniversitemizin hiçbir problemi yok. Öğrencilerimizin sınıfları, laboratuvarları ve sosyal mekanlarının düzenlemesi ile ilgili hiçbir sıkıntımız yok. Tabi ki öğrencilerimizin barınması ile ilgili sorunlar oluşabilecektir. Ama ben şuna inanıyorum Karabük halkı şimdiye kadar göstermiş olduğu duyarlılığı bugün de gösterecektir. Gelen öğrencilerimiz bizim misafirlerimizdir. Karabük’ün gönül elçileridir. Öğrencilerimize bir anne ve baba şefkati ile Yaklaşacağına inanıyorum, geçmiş yıllar bunu gösterdi. Bu yılda aynı başarıyı göstereceğiz diye düşünüyorum.  Ev sahiplerine şimdiye kadar göstermiş olduğu duyarlılıktan dolayı teşekkür ediyoruz. Ama benim ev sahibine evinizi üç liraya beş liraya vereceksiniz diye bir şey söylemem söz konusu olamaz. Karabük halkı öğrencisini kendi öğrencisi gibi görmüştür ve kendi evladı gibi de görmeye devam edecektir” dedi

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.