Özcan ve Namal’dan Emekliler Derneğine Ziyaret

Karabük TSO Başkanı Tuncay Özcan ile AK Parti Karabük Milletvekili aday adayı Sedat Namal, geçtiğimi ay yapılan olağan genel kurul ile güven tazeleyen Karabük Emekliler Derneği Karabük Şube Başkanı Celal Bulut’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Özcan ve Namal’dan Emekliler Derneğine Ziyaret
Yayınlama: 06.03.2015
Düzenleme: 15.06.2020
0
A+
A-

Emekliler Derneği yönetim kurulu üyelerinin de hazır bulunduğu ziyarette AK Parti Karabük Milletvekili aday adayı Sedat Namal, TSO Başkanımız Tuncay Özcan bey ile tevakkuf olduk diyerek, “Yaşımızın geriye dönme şansı yok. Sürekli ilerleyen bir yaş. Çalışan kişi olarak ta emeklilik yaşlarına Allah nasip ederse bizde geleceğiz. Sağlık sorunları hayat mücadelesi ve Karabük’te kamuoyu olarak ta rahat sizin içinize bilen biriyim. Karabük TSO Başkanlığı’ndan sonra AK Parti Karabük Milletvekili aday adaylığı müracaatımız oldu. Partimizin çeşitli aşamaları var ve bu aşamadan sonra Karabüklü halkının ve partililerimiz takdiri ile bu yolda bundan süreçte de sizlere ve Karabük’e hizmet yolunda bulunacağız. Bu tür ziyaretler gereklidir. Bir takım eleştirilerde alıyoruz zaman zaman. Başkalarını tenzih ederim ama seçim zamanı yapılan ziyaretlerin hoş olmadığını düşünüyorum. Biz Karabük’te doğduk büyük ve halkın içindeyiz. Bu noktada bizim ziyaretimiz bu manada algılanmamasını istiyorum” dedi.

Karabük TSO Başkanı Tuncay Özcan ise, Emekliler derneği Karabük’ün en büyük sivil toplum örgütü olduğunu söyleyerek, “ Biz emeklilerimize hiçbir zaman yaşlımız demedik, tecrübelerimiz dedik. Karabük’ün taşında toprağında, Türkiye’nin imarında her noktada alın terleri emekleri ve yürekleri var. Bizim her zaman saygıda kusur etmeyeceğimiz, tecrübelerine hürmet edeceğimiz bizim büyüklerimiz. Celal Bulut’un başkanlığında tek liste ile gidilen kongre Karabük’ümüze hayırlı olur. Demek ki, emekliler cemiyetinde birlik ve düzen var. Emeklilerin hakları burada düzgün bir şekilde temsil ediliyor” dedi.

Karabük Emekliler Derneği Karabük Şube Başkanı Celal Bulut ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “ Bir öncesi TSO Başkanımız ve şimdi milletvekili adayımız Sedat Namal ile yeni TSO başkanımız Tuncay Özcan ilk ziyaretlerini bizlere yapması onur verici. Biz Karabük’te 20-30 senedir bu arkadaşlarımız omuz omuza yan yana olduk. Hepsi bizim kardeşimiz, arkadaşımız. Karabük ufak bir yer ve ne yapılması gerekiyorsa sıkıntılarımızı ve dertlerimizi birlikte paylaşıyoruz. Emeklilerin dertlerini de zaman konuşup anlatıyoruz. Tuncay kardeşim daha önce AK Parti Merkez İlçe Başkanıydı, Sedat kardeşim de inşallah hayırlısı olur ve milletvekili olur. Onlar emekliler dertlerini biliyorlar ve emeklilerin dertlerini maddeler halinde verdik. Bu ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.