Ömer Ayar Aday Adaylığı Başvurusun Yaptı

AK Parti İl eski Başkanı Ömer Ayar, 7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak olan Milletvekilliği seçimleri için aday adayı olduğunu açıkladı

Ömer Ayar Aday Adaylığı Başvurusun Yaptı
Yayınlama: 20.02.2015
Düzenleme: 15.06.2020
0
A+
A-

AK Parti İl eski Başkanı Ömer Ayar, 7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak olan Milletvekilliği seçimleri için aday adayı olduğunu açıkladı ve başvuru dosyasını kalabalık bir katılımın olduğu tören ile İl Başkanı Timurçin Saylar’a verdi. 

Başvuru öncesi açıklama yapan Ömer Ayar, “Bizler 2001 yılında bu partiyi Karabük’te hep beraber kurduk. Kurucular kurulunda olmanın onuru ve gururu halen üstümüzdedir. 2001’den 2014 yılının Haziran ayına kadar aralıksız bir görev süremiz var. Bu sürede bir siyasetin büyük bir bölümünü başkanı olarak görev yapmamıza rağmen görevi bıraktığımızda halen başımız dik alnımız ak bir şekilde sizin içinizde gezebilmenin güzelliğini tadıyoruz.  Zira siyasetin zor bir meslek olduğunu çok kolay yaftaların insanlara yapıştırılabildiğini yıllar boyu gözlemledik ve hep beraber yaşadık. Bu süreç içerisinde Karabük’e yapılan bütün hizmetlerin içerisinde en ufak bir payemiz var ise işte siyasetteki amacımız hedefimiz tam da bu noktada yer almaktadır. Elbette ki siyaset bir bayrak yarışıdır, bu bayrak yarışında belirli dönemler görev yapılır, görevler bırakılır, başka görevlere talip olunur biz de bugün 2014 yılına kadar yapmış olduğumuz İl Başkanlığı görevinin akabinde bugün Karabük halkının karşısında bütün samimiyetiyle, bütün dirayetiyle  AK Partinin misyonunu, AK parti davasını sonuna kadar benimsemiş ve özümseniz bir kardeşiniz olarak  işte bugün karşınıza Milletvekili aday adayı olarak çıkmış bulunuyoruz. Bu öncelikle Genel Merkezimizin, akabinde de Karabük halkının göstereceği teveccühle sonuçlanacak bir yarıştır. .Hepimiz için, Karabük için, Türkiye için hayırlı olsun. Bu yarışa çıkmak demek, elini taşın altına koymak demek. Amacımız sıfatımız ne olursa olsun partiye hizmet. Sıfat hiç önemli değil. Her sıfatta bu davanın peşinden koşmaya devam edeceğiz. Allah bizim için ne güzelse onla nasiplendirsin” dedi.

AK Parti İl Başkanı Timurçin Saylar da yaptığı konuşmada,  “Yeni Türkiye, Yeni Güç. Hedef 2023 sloganıyla çıktığımız bu yolda Yeni Karabük, Güçlü Karabük Hedef 2023 diyoruz. Karabük halkı bizden ne istedi de biz yapmadık diyor, ve Karabük halkına vefa borcumuzu hizmet ederek ödüyoruz. Ömer Ayar kardeşimize çıktığı bu yolda başarılar dileriz” dedi.

Yapılan konuşmaların ardından AK Parti İl eski Başkanı Ömer Ayar başvuru dosyasını İl Başkanı Saylar’a takdim etti.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.