Mustafa Özata Sanayi Esnafını Gezdi

MHP Safranbolu Belediye Başkan Adayı Mustafa Özata, seçim çalışmaları kapsamında Safranbolu Sanayi sitesi esnafını gezdi.

Mustafa Özata Sanayi Esnafını Gezdi
Yayınlama: 07.02.2014
Düzenleme: 15.06.2020
0
A+
A-

MHP Safranbolu ilçe Başkanı Ahmet Savaş ve partililerle birlikte sanayi esnafıyla bir araya gelen MHP Safranbolu Belediye Başkan Adayı işadamı Mustafa Özata, Safranbolu ile ilgili hazırladıkları projelerinin yer aldığı kitapçıkları dağıtarak destek istedi.

Esnafın yakın ilgisi ile karşılaşan Safranbolu Belediye Başkan Adayı Mustafa Özata, parti olarak dört koldan birden çalışma yaptıklarını söyleyerek, “ Önceki akşam yaptığımız proje tanıtımında katılımın yoğun olması bizleri çok sevindirdi. Safranbolu’ya gönül veren sevdalıların yoğun katılımı ile yaptığımız proje tanıtımının rehavetine kapılmadan çalışmalarımıza devam ediyoruz. Sanayi esnafımızı gezerek projelerimizi aktardık. Neler yapacağımızı ve nasıl bir Safranbolu oluşturacağımızı anlatıyoruz. Kadın kollarımızda yoğun bir çalışma yapıyor. Tabiri yerindeyse Safranbolu’da dört koldan bir çalışma yapıyoruz. İnşallah Safranbolu’nun teveccühü ile bu işi başaracağımıza inanıyorum” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.