MÜSİAD’tan Üyelerine Enerji İndirimi

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Karabük Şube Başkanı Ahmet Nur, MÜSİAD Genel Merkezi tarafından Aksa enerji ile anlaşma yapılarak üyelere yüzde 18’e varan enerji indirim uygulanacağını söyledi.

MÜSİAD’tan Üyelerine Enerji İndirimi
Yayınlama: 05.09.2014
Düzenleme: 15.06.2020
0
A+
A-

Anlaşmanın konut üzerinden olmadığını ve 135 TL üzerinde olan faturaları kapsayan bir anlaşma olduğunu belirten Başkan Nur, “ 2015 yılından itibaren konut bazına da inecek ama MÜSİAD üyelerine yapılan bir indirim olacak. Derneğimize üye arkadaşların işyerleri ile Aksa Enerjinin buradaki alt grubu ile görüşüp gerekli işlemler yapılıyor. Bunun dışından Genel merkezimizin verdiği bilgiler ile akaryakıt firmaları ile görüşmeler yapılıyor. 3 firma ile yapılan görüşmelerde bu tek firmaya indirerek yüzde 6 oranında da akaryakıt indirimi yapılacak. MÜSİAD üyelerine ayrıcalıklı çalışmalar devam ediyor. Bunun yanında özel bankalarla görüşmeler yapılıyor. Eğer anlaşma olursa faiz konusunda indirim alınması planlanıyor” dedi.

Başkan Nur, ayrıca, MÜSİAD tarafından organize edilen İstanbul CNR Exspo Center’da 15.’nci MÜSAİD Uluslararası Fuarı ve 18. Uluslararası İş Forumu’nun (IBF) 26 -30 Kasım 2014 tarihinde gerçekleşeceğini de belirterek, “ Bu yıl 200 bin üzerinde katılımcının katılması beklenen fuara bizlerde Karabük’te çalışma yapıyoruz. Yönetim olarak buradan bir otobüs kaldırarak katılımcı olmasalar da fuarı görmek için oraya getirmek istiyoruz. Üye olma şartı olmadan gitmek isteyenler için planlama yapıyoruz. Fuara katılımcı olarak ise Karabük’te bulunan ihracatçı firmalarla Genel Merkezimizden gelen arkadaşlar gerekli görüşmeleri yapıyor” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.