Muhtarlardan MHP İl Başkanlığına Ziyaret

Karabük Merkez Mahalle Muhtarları Başkanı İbrahim Harmanbaşı ve Yönetim Kurulu Üyeleri, MHP Karabük İl Başkanı Burhanettin Arslan’ı ziyaret ettiler.

Muhtarlardan MHP İl Başkanlığına Ziyaret
Yayınlama: 17.02.2015
Düzenleme: 15.06.2020
0
A+
A-

(HABER: İsmail ÖZCAN) – Karabük Merkez Mahalle Muhtarları Başkanı İbrahim Harmanbaşı ve Yönetim Kurulu Üyeleri, 8 Şubat tarihinde gerçekleştirilen kongrenin ardından yeniden göreve gelen Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Karabük İl Başkanı Burhanettin Arslan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Ziyaret dolayısıyla bir açıklama yapan Merkez Mahalle Muhtarları Derneği Başkanı İbrahim Harmanbaşı “Yeni göreve seçilen değerli Başkanımız ve Yönetim Kurulu Üyelerine hayırlı olsun ziyaretinde bulunmak istedik. Siyasi partilerimiz demokrasinin vazgeçilmez unsurlarıdır. Ülkemizin siyasetinde Milliyetçi Hareket Partisi’nin yeri ve önemi büyüktür. Yanılmıyorsam 46. Yılını kutluyor. Bizde nice 46 yıllar diliyoruz. Karabük’te siyasetin mecrasında akmak ve edepli siyaset yapma adına sayın İl Başkanımızı yakından takip ediyoruz. Gerçekten açıklamaları, üslubu Karabük’ü germeyen, birleştirici olma noktasında Milliyetçi Hareket Partisine yakışan bir tavır sergiliyor. Biz Karabük Merkez Mahalle Muhtarları Derneği olarak bütün siyasi partilerimize aynı mesafede ve yakınlıktayız. Bütün siyasilerimizle görüşüyoruz ve onlarla fikir alış verişinde bulunuyoruz. Her ne kadar siyasi kimliğimiz olmasa da yaptığımız görev itibariyle mutlaka bu siyasetin içinde onlarla birlikte olmak durumunda kalıyoruz. Sayın Başkanım, sizin şahsınızda yönetim kurulu üyelerinizi tebrik ediyoruz. Başarılar diliyoruz.” dedi.

MHP İl Başkanı Burhanettin Arslan ise ziyaret duyduğu memnuniyeti dile getirerek “Geçen sene Mart ayında atamayla geldiğimiz Milliyetçi Hareket Partisi’nde, 8 Şubat tarihinde gerçekleştirdiğimiz kongremizde partililerimizin teveccühleriyle seçilerek yeniden göreve geldik. Biz omuzlarımızdaki yükün bilinciyle ağır bir görev aldığımızın bilincindeyiz. Çünkü önümüzde Haziran ayında seçimler var. Biz bunun bilinci içinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Muhtarlarımız, halkla siyasiler arasında bir köprü görevi görmektedir. Muhtarlarımızın sandıkta elbet siyasi bir yanları vardır, ama bunu asla ve asla halka göstermemişler, bütün siyasi partilere eşit mesafede olmuşlardır. Ben bu bakımdan muhtarlarımızı kutluyorum. Nazik ziyaretinizden dolayı sizlere teşekkür ediyorum ve çalışmalarınızda başarılar diliyorum.” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.