MOLA RESTORAN HİZMETE GİRDİ

Safranbolu Çevrik Köprü mevkiinde kahvaltılarınızı ve akşam yemeklerinizi yiyebileceğiniz “Mola Restoran” hizmete girdi.

MOLA RESTORAN HİZMETE GİRDİ
Yayınlama: 26.05.2016
Düzenleme: 15.06.2020
0
A+
A-


Özellikle hafta sonları şehrin gürültüsünden uzak, doğanın içinde güzel ve özel anlar yaşayabileceğiniz oldukça büyük bir mekâna sahip Mola Restoran hizmete açıldı.

Karabüklülerin yakından tanıdığı işletme sahipleri olan Erol Karakerimoğlu ve Özkan Türkkan dün düzenlemiş oldukları kahvaltı programında basın mensupları ile bir araya geldi.

İşletme Sahibi Özkan Türkkan kahvaltı sonunda yapmış olduğu açıklamada; “yaklaşık 2 aylık yoğun uğraşlardan sonra aşağı yukarı 7 aydır atıl olarak bekleyen bir tesisi, bölgenin turizmi ve bölgenin halkına açmak için yoğun bir çaba sarf ettik. Bunun neticesinde böyle güzel bir tesis, böyle güzel bir mekân ortaya çıktı. Amacımız burada yıllardır edindiğimiz bilgi ve birikimlerle bölgenin beklentilerine cevap verecek bir tesis haline getirdik burayı. Bunu yaparken ki amacımız istihdam sağlamak ve bunun yanı sıra farklı damak lezzetlerine ulaşabilmelerini sağlamak. Ayrıca İstanbul ve Ankara’dan gelen turizm acentelerinin zaman zaman dile getirdikleri sıkıntılara cevap verebilecek bir mekân oluşturduk. Tüm yöre halkına hizmet vermek istiyoruz. Açık alanda 700 kişilik, kapalı alanda da 350 – 400 kişilik bir mekâna sahibiz. Yeşillikler içinde doğası ile bir bütünleşmiş bu mekânda herkesi ağırlamak istiyoruz.” dedi.

İşletme Sahibi Erol Karakerimoğlu ise; “35 yıldır fırıncılık mesleği ile hizmet etmekteyiz. Bundan sonra firmamızın yanına Özkan arkadaşım ile beraber Mola Restoranımızı da açtık. Burada birlikte inşallah daha güzel hizmetler yapacağız” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.