Milli Piyangonun 9 Mayıs Çekilişi Safranbolu’da Gerçekleşti

“514623” numaralı yarım bilete çıkan büyük ikramiyelerin Trabzon ve KKTC’de satıldığı öğrenildi.

Milli Piyangonun 9 Mayıs Çekilişi Safranbolu’da Gerçekleşti
Yayınlama: 11.05.2014
Düzenleme: 15.06.2020
0
A+
A-

Milli Piyango’nun 9 Mayıs çekili Safranbolu’da gerçekleştirildi.

Misak-ı Milli Meydan’ında gerçekleştirilen çekilişte, Safranbolu Belediye Başkanı Necdet Aksoy büyük ikramiye için butona basan Safranbolu Belediye Başkanı Dr. Necdet Aksoy 2 Milyon TL’nin sahibini belirledi. “514623” numaralı yarım bilete çıkan büyük ikramiyelerin ise Trabzon ve KKTC’de satıldığı öğrenildi.

Çekilişin ardından bir konuşma yapan Belediye Başkanı Necdet Aksoy, Safranbolu’nun tarihi ve kültürel güzelliklerinden bahsederek, “Safranbolu her yıl çok sayıda sosyal faaliyete ev sahipliği yapmakta. Bizlere de bu organizasyonlara ev sahipliği yapmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Çekiliş inşallah hayırlara vesile olur. Bu güzel programda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Safranbolu Kaymakamı Murat Bulacak da 200 bin lira ikramiye kazanan “531222” numarayı belirledi. Çekilişte, amorti ikramiye kazanan rakamlar 0 ve 9 oldu. Daha sonra Milli Piyango İdaresi tarafından vatandaşlara dağıtılan kuponlarla yapılan çekiliş sonucu 82 ekran 5 adet LCD televizyonun çekilişi gerçekleştirildi.

Çekilişlerin ardından bir konuşma yapan Milli Piyango İdaresi Genel Müdürü Recep Biçer Safranbolu’nun çok güzel bir şehir olduğunu, kendisinin de bir Kastamonulu olarak Safranbolu ile gurur duyduğunu söyledi.

Konuşmaların ardından Başkan Aksoy M. Piyango İdaresi Genel Müdürü Biçer’e çeşitli hediyeler takdim ederken, Orhan Çakmak ve Yusuf Güney verdiği konserler çekiliş programı sona erdi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.