Milletvekili Kahveci’den Hafta Sonu Mesaisi!

AK Parti Karabük Milletvekili Osman Kahveci, TSO ve Emekliler cemiyetini ziyaret etti.

Milletvekili Kahveci’den Hafta Sonu Mesaisi!
Yayınlama: 08.03.2015
Düzenleme: 15.06.2020
0
A+
A-

Hafta sonu mesaisini Karabük’te geçiren Milletvekili Kahveci ilk olarak Emekliler Derneği Karabük Şubesini ziyaret ederek, dernek başkanı Celal Bulut’a hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Osman Kahveci Emekliler Derneği ziyaretinde yaptığı açıklamada şunları söyledi, “Geçtiğimiz hafta Emekliler Cemiyetimizin kongresi gerçekleştirilmişti, kongreye de katılmıştık. Bu gün de hayırlı olsun ziyaretimizde bulunduk. Emekliler Cemiyeti Karabük Şubesi gerçekten çok aktif bir şube, Karabük’te en aktif en büyük sivil toplum kuruluşlarının bir tanesi. Başkanım şahsında yeni seçilen yönetim ekibine başarılar diliyorum. Geçmişte de Karabük’te emekliler için bir şeylerin oluşmasına vesile oldular, bundan sonra da emeklilerimizin kentte daha huzurlu yaşayabilmesi için el birliği ile çalışacağız. Emeklilerimizin kongrede bize bazı talepleri olmuştu, bu da bizim takibimizde olan taleplerdir. Emeklilerimizin belli bir yaştan sonra sosyal yaşantıda isteklerinin başında gelen sağlık hizmetleridir, biz de bu isteklerin en hızlı biçimde şekillenmesi için uğraşıyoruz” dedi.

Kahveci ikinci ziyaretini Karabük Ticaret ve Sanayi Odasına yaptı. Yeni göreve başlayan TSO Başkanı Tuncay Özcan’a hayırlı solun ziyaretinde bulunan Kahveci “Bilindiği üzere yakın bir tarihte Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığında bir görev değişimi oldu ve Tuncay Özcan kardeşimiz göreve geldi. Biz kendisine hem hayırlı olsun, hem de Karabük Ticaret ve Sanayisi ile ilgili ne gibi gelişmeler kaydedebiliriz görüş alışverişinde bulunma fırsatı elde ederiz dedik” ifadesinde bulundu.

Karabük’ün büyüyerek geliştiği belirten Kahveci, “Özellikle Organize Sanayi Bölgesi açısından daha da büyüme kaydediyoruz, ikinci kısmı yapmaya başladık. Yeni yeni müteşebbisler Karabük’te yatırım yapmak istiyorlar, bu çerçevede yeni bir yer arayışı da gündemde, işte bunlardan biri de Eskipazar’da Endüstri bölgesidir. Önümüzdeki günlerde en sık çalışacağımız konulardan biri de yeni bir endüstri bölgesine kavuşturmak olacaktır” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.