Milletvekili Aday Adayı Namal’a Davul Zurnalı Karşılama!

Ak Parti Milletvekili Aday Adayı Sedat Namal’a Yenice’de milletvekili gibi görkemli karşılama…

Milletvekili Aday Adayı Namal’a Davul Zurnalı Karşılama!
Yayınlama: 21.02.2015
Düzenleme: 15.06.2020
1
A+
A-

AK Parti Karabük Milletvekili aday adayı Sedat Namal, Yenice ilçesinde davul zurna eşliğinde adeta milletvekili adayı gibi karşılandı.

Yenice ilçesinde oluşturulan seçim bürosunun açılışını yapan Sedat Namal, Yeniceliler tarafından adeta milletvekili adayı gibi karşılanırken, açılışa Yenice Belediye Başkanı Zeki Çaylı, Yortan Belde Belediye Başkanı Yılmaz Tiryaki, AK Parti Yenice İlçe Başkanı Sabri Tom, partililer ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Burada vatandaşlara hitaben bir konuşma yapan Ak Parti Karabük Milletvekili Aday Adayı Sedat Namal, Yenice’lileri Elif harfinin dik oluşu gibi tanıdığını ifade ederek “Yenice’nin bütün sorunlarını biliyoruz. Biz Belediye Başkanımız ve parti teşkilatımız ile uyum içinde Yeşil Yenice’ye bir şeyler kazandırmak için çalışacağız. Yenice; yeşili gibi, sanayisi ile de büyüyecek. Sanayi ve üretim olmazsa, rızık ve ekmek olmaz. İşsiz gençlerimiz göç etmek zorunda kalmaz. Bunu çözeceğiz. 44 yıldır Karabük’te yaşıyorum. Belediye Başkan Yardımcılığı ve son olarak da Karabük TSO Başkanlığı ile TOBB Üst Kurul Üyeliği yaptım. Hem siyasetin içinde, hem sosyal aktivitelerin, hem de ticaret ve sanayiden anlayan bir kişi olarak gönlüm ve yüreğimle Karabük ve Yenice için Belediye Başkanımız, ilçe başkanımız ve il genel meclis üyelerimiz ile birlikte hep beraber çalışacağız. Yenice’nin sorunlarını biliyorum ve elimizden geleni yapacağız. Sedat Namal olarak Yenice için ne yapılması gerekiyorsa, devlet ve hükümet hizmetlerinden hariç bunu da sonuna kadar yapacağıma söz veriyorum. Bizim merkez dahil 6 ilçemiz ve bizim için vazgeçilmez Yortan beldemiz var. Yortan Belediye Başkanımız Yılmaz Tiryaki başkanımıza ve ekibine de desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Konuşmaların ardından yapılan dua ile seçim bürosunun açılışı gerçekleştirildi.

Namal, daha sonra vatandaşlarla sohbet ederek, bol bol hatıra fotoğraf çektirdi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.