MHP’den Saylar’a hayırlı olsun ziyareti

MHP İl Başkanı Burhanettin Aslan; “Karabük’e hep birlikte faydalı işler yaparız” dedi.

MHP’den Saylar’a hayırlı olsun ziyareti
Yayınlama: 17.07.2014
Düzenleme: 15.06.2020
0
A+
A-

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Burhanettin Aslan ve Yönetim Kurulu, geçtiğimiz haftalarda AK Parti İl Başkanlığına atanan Timurçin Saylar’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

AK Parti İl Başkanı Timurçin Saylar,  “Sivil toplum örgütleri rica makamıdır. Biz rica ediyoruz. Önemli olan Karabük’e, ülkemize, şehrimize, halkımıza hizmettir.  Hepimiz zaten dostuz, arkadaşız, hep birbirimizin yüzüne bakıyoruz. Buradaki amaç Karabük’tür.  Biz elimizden ne gelirse yaparak şehrimize faydalı olmaya çalışacağız. Herhangi bir konu olduğunda da kapımız açık. Her zaman istişare ederiz. Bir konu olduğunda her zaman bekleriz, buyurun gelin.  Çünkü insanlar konuştukça doğruyu bulurlar. Bizim her türlü kapımız açık. Ben ziyaretiniz için tekrar çok teşekkür ederim. İnşallah Karabük’ümüz için her şeyin hayırlısı olur” dedi.

MHP İl Başkanı Burhanettin Aslan; “ Allah mahcup etmesin.  Biz Karabük için varız. İnşallah birbirimize yardımcı oluruz. Bizim veya sizlerin hataları olabilir; ama birbirimize hatırlatarak bunları aşabilir ve doğru neyse onu buluruz.  Karabük’e hizmet açısından hep birlikte birbirimize yardım ederek bu işi en güzel şekilde yapmaya çalışırız.  Ben yeni yönetimdeki oluşturduğunuz listelere baktım. Hepsi çok değerli tanıdığımız insanlar, onlara, şahsınıza başarılar diliyorum. İnşallah Karabük’ümüze hep birlikte faydalı işler yaparız” diye konuştu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.