MHP’de Yaşar Kılıç Milletvekilli Aday Adaylığını Açıkladı!

Avukat Yaşar Kılıç Milliyetçi Hareket Partisi’nden milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı.

MHP’de Yaşar Kılıç Milletvekilli Aday Adaylığını Açıkladı!
Yayınlama: 18.03.2015
Düzenleme: 15.06.2020
0
A+
A-

7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak olan Milletvekilliği Genel Seçimleri öncesi Avukat Yaşar Kılıç Milliyetçi Hareket Partisi’nden milletvekili aday adayı olduğunu düzenlediği bir basın toplantısı ile açıkladı.

Genel merkeze milletvekilliği aday adaylığı başvurusunu yapan Yaşar Kılıç, MHP Safranbolu İlçe teşkilatında basın toplantısı düzenledi. Basın toplantısına MHP İl Yöneticileri, Merkez İlçe Başkanı Samet Yalçın Sarıtaş, MHP Safranbolu İlçe Başkanı Muharrem Asker ve partililer katıldı.

Yaşar Kılıç’ın milletvekilliği aday adaylığı toplantısında ilk konuşmayı MHP Safranbolu İlçe Başkanı Muharrem Asker yaptı. Asker konuşmasında “7 Haziran tarihinde yapılacak olan 25. Dönem milletvekilliği genel seçimleri sadece Türk Milleti’nin yüce meclisimizdeki temsiliyetini değil, 5 bin yıldır devam eden Türk geleneğinin, üniter devlet yapısının devam ettirilmesi, memleketimizin düşmüş olduğu bu müşkileyetten ve buhranlı dönemlerden kurtulup yeniden bir var oluş mücadelesi içinde yer almaması için çok büyük önem arz etmektedir.” dedi.

Milletvekili aday adaylığı açıklamasında ülkücülere çağrıda bulunan MHP Karabük Milletvekili aday adayı Yaşar Kılıç ise “Birlik ve beraberlik içinde olmamız gereken bir zaman. Birlik ve beraberlik içinde olursan 7 Haziran’da yapılacak olan seçimlerde zaferle çıkacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Ben milletvekili aday olsam da olmasam da ülkücü hareketin arkasındayım. MHP Türkiye’nin sigortasıdır. Kimse bu sigortayı gevşetemez. 7 Haziran seçimlerinde AKP 2 -0 yapacağını söylüyor. Ben asla 2-0 olacağına inanmıyorum. Bu seçimlerde AKP 2 milletvekili çıkartamayacaktır” dedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.