Mehmet Ceylan, Karabük Üniversitesi’ni Ziyaret Etti

AK Parti Karabük Belediye Başkan Adayı Mehmet Ceylan, Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Burhanettin Uysal’ı ziyaret ederek, Üniversitenin şehrin parlayan bir yıldızı olduğunu söyledi.

Mehmet Ceylan, Karabük Üniversitesi’ni Ziyaret Etti
Yayınlama: 21.02.2014
Düzenleme: 15.06.2020
1
A+
A-

AK Parti Karabük Belediye Başkan Adayı Mehmet Ceylan, Merkez İlçe Başkanı Kemal Karadeniz, İl Kadın Kolları Başkanı Ayfer Şahin ve çok sayıda partili ile birlikte Karabük Üniversitesi (KBÜ) ziyaret etti.

Karabük Üniversitesi’nin her geçen gün parlayan bir yıldız olduğunu ve bu değerin gelişmesinde, büyümesinde çok büyük emeklerinin olduğunu ifade eden Ceylan, “Karabük Üniversitesi şehrimizin göz bebeğidir. Gerçekten bundan 10 yıl önce hiç kimse Karabük’ün böyle bir değere kavuşacağını düşünemezdi; ama hükümetimiz sayesinde Karabük’ümüze çok önemli bir değer kazandırıldı. 32 bin öğrenciye sahip olan KBÜ’ nde bu sayı 3-4 yıl sonra daha da artacak. Şehrimize çok büyük katkısı olan KBÜ’ nin gelişmesi ve büyümesi için daha fazla çalışmamız gerekmektedir. Allah nasip ederse Belediye Başkanı olduğumuzda Hükümetimiz, Belediyemiz ve Üniversitemiz ile Karabük’ümüzü kalkındırmak için ortaklaşa çalışarak daha güzel hizmetler gerçekleştireceğiz. Rektörümüz Prof. Dr Burhanettin Uysal’ın KBÜ katkısı emeği çok fazla, inşallah belediye başkanı olduğumuzda da beraber iş birliği içinde çalışarak şehrimizin çehresini değiştireceğiz. Rektörümüze de katkılarından dolayı çok teşekkür ederim. 30 Mart’ta Karabük’ümüze belediye başkanı olarak seçildiğimizde gerçekten çok güzel projeler gerçekleştireceğiz. Her şeyden önce Karabük’ümüz kazanacak” dedi.

30 Mart yerel seçimleri sonunda belediye başkanı olarak seçildiğinde Karabük’e çok önemli projeler kazandıracağını kaydeden Ceylan; “Kanal Karabük Projesi’ni hayata geçireceğimiz yer Araç Çayı, Üniversitemizin oradan başlayacak olan proje ile buralar muhteşem olacak. Yürüyüş yolları, göletler, spor alanları, kullanacağı enerjiyi üreten bir tesis, doğa ile iç içe dinlenme alanları bunlar gibi bir çok proje ile hem üniversitemiz daha da güzelleşecek hem de Karabük’ümüzün çehresi değişecek” diye konuştu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.