Malkoç, Vergili ve Ceylan’a Yüklendi!

Saadet Partisi Karabük Belediye Başkan Adayı Soner Malkoç, Belediye Başkanı Rafet Vergili ve AKP Belediye Başkan Adayı Mehmet Ceylan’a yüklenerek “Sayın Vergili de, Sayın Ceylan da birbirlerinden farklı değiller. Her ikisi de göz boyamayla, populizmle, karşılıksız vaatlerle insanları bir oy mekanizması haline getirmek istiyorlar. Bardağı dolu tarafını gösterip boş tarafına hiç bakmıyorlar.” dedi.

Malkoç, Vergili ve Ceylan’a Yüklendi!
Yayınlama: 25.02.2014
Düzenleme: 15.06.2020
0
A+
A-

Saadet Partisi (SP) Karabük Belediye Başkan Adayı Soner Malkoç, yayınladığı basın bildirisinde Belediye Başkanı Rafet Vergili ve AKP Belediye Başkan Adayı Mehmet Ceylan’a yüklendi. Malkoç “Bardağı dolu tarafını gösterip boş tarafına hiç bakmıyorlar.” dedi.

            SP Başkan Adayı Malkoç basın bildirisinde şu görüşlere yer verdi;

İçinde bulunduğumuz seçim sürecinde, önceliğimiz sosyal belediyecilik kavramını gündemde tutmak, halkımızla birlikte yönetmek, işlerimizi istişare ile yapmak ve sonunda da tüm insanımızın sahip çıktığı yaşanabilir bir Karabük’ü birlikte inşa etmeyi amaç edindik. İnşallah siz değerli hemşerilerimizin katkıları ve sıcak yaklaşımlarıyla da en doğru projeleri oluşturduk. Allah’ın izniyle tespit etmiş olduğumuz Karabük’ün en önemli sorunlarını önümüzdeki seçim sonrası beraber çözeceğiz.

Hep söyledik ve söylüyoruz ki mevcut belediye başkanı Sayın Vergili de,  Sayın Ceylan da birbirlerinden farklı değiller. Her ikisi de göz boyamayla, populizmle, karşılıksız vaatlerle insanları bir oy mekanizması haline getirmek istiyorlar. Bardağı dolu tarafını gösterip boş tarafına hiç bakmıyorlar.

Karabük artık kendisini dinleyen, rahatça sohbet edebileceği bir belediye başkanı istemektedir. Bu manada artık ne Sayın Ceylan’a ne de Sayın Vergili’ye teveccüh kalmamıştır.

Aziz Hemşerilerim bu güne kadar yaklaşık 15.000 hemşerimizle yüz yüze görüşme imkanımız oldu sizlerden edindiğimiz izlenim sonucunda Sayın Vergili de, Sayın Ceylan da güvenilirliğini kaybetmiştir. İnşallah Karabük’ün yönü öz evlatları olan Milli Görüşçülere Saadet Partisi’ne dönmüştür. İnşallah en iyi hizmetleri, efsane hizmetleri, mutlu ve yaşanabilir Karabük’ü tüm hemşerilerimizle birlikte Saadet Partisi başkanlığı döneminde gerçekleştireceğiz.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.