“Kartaltepe’den Yenişehir’e, Yaya Köprüsü ve Asansör”

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili “Önümüzdeki dönem inşallah Kartaltepe’den Yenişehir’e yaya köprüsüyle geçeceğiz. Ayaklarına yapacağımız asansörle de çarşıya rahatlıkla inebileceksiniz” dedi.

“Kartaltepe’den Yenişehir’e, Yaya Köprüsü ve Asansör”
Yayınlama: 17.03.2014
Düzenleme: 15.06.2020
2
A+
A-

Karabük Belediye Başkanı ve MHP Karabük Belediye Başkan Adayı Rafet Vergili, bilgilendirme ve istişare toplantılarına Kartaltepe Mahallesiyle devam etti.

Başkan Vergili, Karabük’te yaşama bir talep başladığını söyleyerek, “Karabük önümüzdeki 5 yıl içerisinde nüfusu 170 binlere ulaşacak bir şehir. Şükürler olsun biz herkesin menfaatini düşünüyoruz ve bu zamana kadar hiç kimseyi birbirinden ayırmadık hiç kimseye siyaset yapmadık. Göreve geldiğimiz zaman borçsuz bir belediye yoktu, geldiğimiz gün elektrikleri kesildi, işçimizin 11 ikramiye alacağı vardı ve bugüne kadar işçimizin maaşını bir gün bile geciktirmedik, işçimizin bugünden itibaren 1 lira alacağı yoktur. Kapımıza para için kimse gelmiş değil, bu yapmış olduğumuz işler içinde 550 bin ton asfalt kullandık ve biz bunları yaparken hiç kimsenin eline ayağına düşmedik, kimseye de ağamsın paşamsın diye yola çıkmadık. Yapmış oldukları siyaset ağa paşa ve kumanya siyaseti ama halka vatandaşa hep beraber verelim dediğim zaman ortalıkta kimse yok. Önümüzdeki dönem inşallah Kartaltepe’den Yenişehir’e yaya köprüsüyle geçeceğiz. Ayaklarına yapacağımız asansörle de çarşıya rahatlıkla inebileceksiniz” dedi.

Başkan Vergili, ayrıca partisinin Yortan Belde Belediye Başkan adayı Ali Şık’a destek vermek için beldede seçim gezisinde bulunarak destek istedi.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.