Kardemir A.Ş ve Karabükspor’dan Somaya Bağış!

Kardemir A.Ş ve Karabükspor Kulübü, Soma’daki maden şehitlerinin yakınları için açılan yardım kampanyasına bağış yapma kararı aldı. Toplam 200 Bin TL değerindeki bağış, ilgili yardım kampanyası hesabına aktarılacak.

Kardemir A.Ş ve Karabükspor’dan Somaya Bağış!
Yayınlama: 11.06.2014
Düzenleme: 15.06.2020
0
A+
A-

Geçtiğimiz ay Manisa’nın Soma İlçesinde meydana gelen maden ocağı kazası sonrası hayatını kaybeden maden şehitlerinin geride kalan aileleri için başlatılan yardım kampanyasına, KARDEMİR A.Ş ve Kardemir Karabükspor Kulübü’nden de destek geldi. 200 Bin TL tutarındaki bağış ilgili yardım hesabına aktarılacak.

Karabük Demir ve Çelik İşletmeleri (KARDEMİR) A.Ş tarafından yapılan açıklama şöyle; “13 Mayıs 2014 tarihinde Manisa’nın Soma İlçesinde meydana gelen maden ocağı kazasında yakınlarını kaybeden ve yaralı kurtulan vatandaşlarımızın her türlü ihtiyaçlarının karşılanması için devletimizin tüm imkanları seferber edilmiş, her toplumsal acıda olduğu gibi hamiyetperver milletimiz bu büyük acıyı da en derin şekilde paylaşmış, şehitlerimizin acılı ailelerini ve yakınlarını yalnız ve yardımsız bırakmamıştır.

Bu elim kazada hayatını kaybedenlerin aile ve yakınlarına, yaralananlara ve madende çalışanlara ulaştırılmak ve ihtiyaçlarının karşılanması için harcanmak üzere şirketimiz Kardemir Karabük Demir Çelik Sanayi ve Ticaret AŞ ile spor kulübümüz Kardemir Karabükspor Kulübü toplam 200.000-TL yardımda bulunacaktır.

Bu elim kazada hayatını kaybeden madencilerimize Allah’tan rahmet, acısını yürekten hissettiğimiz ailelerine ve tüm milletimize başsağlığı, yaralı kardeşlerimize acil şifalar diliyor, Cenab-ı Allah’tan bir daha böyle acılar yaşatmamasını niyaz ediyoruz

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.